So here we go again.

18. září 2013 v 17:11 | Skullka Nika Elricová |  Moje kecy
Wishing we could start summer all over again...
Tu písničku jsem už vlastně hrozně dlouho neslyšela. Ale whatever. Přestanu.

Ciaossu. Chaos. To se k začátku školního roku hodí líp.

Nope, netěšila jsem se do školičky, protože školička nepodporuje můj vztah s počítačem, takže z naší letní lásky zbyla nyní jen pouhá vzpomínka. Kolečko říkal, že se letní románky zapomínaj až tak v říjnu. Tyhle ale ne. Tyhle nikdy.Civilisti přes léto ještě nějak víc zcivilněli, nějací lidi odešli, vyměnili nám třídní, přestěhovali jsme se a prostě asi tak 95% věcí, které na naší škole byly dobrý se vytratily za hlasitého puff a zůstal jenom nápis "smůlička". Ne, že bych nebyla zvyklá.
Jo, ta moje nová škola má na konci ulice Comics Point. Pokud šetříte na cosplay, stejně to není moc platné. :'D

Záporák pondělek, dvouhodinovka tělocviku (která zahrnovala i běhání venku v tý zimě) dodělala moji potlačovanou rýmičku a skončila jsem doma, což je teda to poslední na co si stěžuju, protože můžu koukat na anime, spát a cucat u toho lízátka proti nachlazení. Přeju si, aby máma rozhodla, že můžu zůstat doma ještě zítra, prosím.
Stejně ve škole nemám Týnku (nebo jak jsem tam byla naposled tak ještě ležela doma se zánětem dutin chudák), Hanncha je někde v háji stejně nemá ráda Moriartyho a miluje Malfoye, eh a jediný člověk se kterým se vlastně dá povídat už je jen Kibbo, ale to posuďte sami.

*le spolužák chce půjčit nůžky*
*le Kibbo mu je hází, on neohroženě chytá, škrábne se, Kibbo se směje a začíná mlít něco o zapíchávání nebo čem*
Skullka:"Kibbo, ježiš, nebuď Akashi." Jo, mám v hlavě jenom basket.
Kibbo:"Akashi?"
Skullka:"Jo, ten je zlej a bodá lidi nůžkami."
Kibbo:"Jeeee, ten je sympatickej!"
Skullka:"......."

nebo...

*le Kibbo kouká na mé Moriarty tričko a ukáže na jabko s IOU* "Co to znamená?"
Skullka:"Dlužím ti. To říkal Moriarty Sherlockovi. Dlužím ti pád. A pak ho donutil skočit ze střechy."
Kibbo:"Jeeeee! To někdy taky udělám! Taky tě donutím skočit ze střechy!"
Skullka:".........."

Aneb ano, chodím do třídy s Váhou v té nejryzejší podobě a moc moc se bojím. :'D

V sobotu přijel Dylan a měli jsme krásnej vejlet proč vždycky vypadám že se svejma nejlepšíma kamarádama chodím? asi jsem vážně Sitri po Praze, kdy jsme skončili před úřadem práce. S Elem máme krásně vymyšlené, jak budeme spolu jednou zametat chodníky freestyle. Tam jsme zpívali Superhelden, mluvit takhle aka Mě jebe. Ty jebat? Já jebat!, hráli jsme si na Titanic a tak. Bylo to boží, jako za starejch časů. V pátek jsme zase byly s Elem který jsem přivezla z Německa Giotta :D a to jsem si zase hrála na kapitána Enterprise a podobný. Ale vidět toho Sama mi asi není souzený. Jenže teď je ve Velkých Losinách kde fangirluje nad kreslenými svaly a já tu sedím s výzvou "dokážu překonat svůj osobní rekord v dílech anime za den a dokoukat Kuroka?".

Výborně, překlenuli jsme se přes tu nudnější a kratší část "Skullčin společenský život" a přejďeme k té zajímavější, dvojrozměrné, počítačové části.

Začala podzimní sezóna. Oficiálně jí zahájila obrácená harémovka Diabolik Lovers. Koncept sadistických upírů je osvěžující a mělo to povedenou hororovou atmosféru, dabing, hudbu a kresba nebyla špatná i když po BroConu a hlavně, HLAVNĚ Makai Ouji se vám dost sníží nároky na 'hezkou kresbu', i když všichni mají oči Nanami style. Špatné to nebylo, nicméně ten první díl nebyl nějak epický (taky to má jen patnáct minut, that being sad) a bojím se, co se z toho vyklube, ti kluci jsou pořád jenom archetypy, byť třeba i trošku upravený, a spíš by mě překvapilo, kdyby to neskončilo jako všechny harémovky.

Rovněž začátek podzimní sezóny - logicky - doprovází konec té letní a to je poněkud ožehavější téma, chcete-li, smutnější a depresivnější. Započalo to koncem Brothers Conflictu, a já si uvědomila, že je to první anime, co jsem vážně sledovala ode dne, kdy vyšel první díl, až do dne, kdy vyšel poslední. Wow. Byla to dlouhá cesta, ale bohužel to opět dopadlo jako všechny harémovky. Well, hůř. Já se u toho bavila a špatné to nebylo, ale je spoustu lepších věcí. A to i přes to, že jsou tam trojčata hlavně Tsubaki a Fuuto.
Až skončí Makai Ouji, bude to o dost horší hlavně protože určitě nebude druhá série, manga se kvůli licencování v USA stopne a já pak nebudu mít svoji dávku gay démonů a Sitriho a oh god co si jen počnu. A taky skončí Free, což bude taky dost smutný.

Ale když jsme teda u té podzimní sezóny, tak ta sice nevypadá tak výživně jako letní, ale nakonec se tam našel solidní počet kousků, které určitě vyzkouším, pomineme-li Diabolik Lovers tak určitě Strike the Blood (jo, má to bejt ecchi, ale hlavní hrdina je upír, kterýho dabuje Hosoya Yoshimasa po BroConu jsem sice v lásce k němu ochladla, ale z toho traileru nezní jako Yuusuke), Meganebu i don't even know a Diamond no Gay Ace. Rovněž Samurai Flamenco (heroes) a Pupa vypadají slibně, tak snad se nudit nebudu.

O druhé sérii Kuroka nemluvím. To je každýmu jasný. V den vydání se s Elem vydáme Prahou oblečené do barev našich oblíbených týmu Seirin FTW.
A když jsme u Kuroko, pořád nechápu, jak může bejt anime o tupým sportu tak dobrý. I když basketball je mezi tupými sporty ještě docela málo tupej. A teď už vlastně ani tupej není. A já nevím o čem to melu.
No nicméně nějak nebezpečně jsem se zamilovala do Kagamiho, jako sice je to lev chovající se jako beran, ale stejně to nikdo nečekal, ale tak toho vodnářskýho lva Kiseho co vypadá jako Kida mám nakonec asi stejně ráda jako Kagamiho a Kasamatsu, zapamatuj si, že se do něj nekope, jinak tě zmlátím já (spolu s Midorimou, oh god, ten mě štval ještě než jsem se na to anime začla koukat), a taky mám nový OTP, tj. Kurogami (já vím, že se víc používá Kagakuro, ale uznejte, že tohle zní líp). And shit. Oukej. Radši jdu zase koukat. Snažím se u toho průběžně sledovat KHR a docela se mi to daří, potřebuju dneska toho Kuroka dokoukat ať se můžu KHR zase naplno věnovat.

Jinak pokusila jsem se zase vrátit k západním fandomům, především stylem Night Vale, což mi ale moc nevydrželo, a toho Flashe jsem taky ještě pořád nedočetla, ale co je důležitý a potřebujete vědět je to, že jsem v Comics Pointu sehnala tričko s Daredevilem a můj život j kompletní. 8D

Tak tedy zatím. :3

Skullka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pal Pal | Web | 19. září 2013 v 21:02 | Reagovat

Ahah konečně mám co číst~
S tvým článkem se ztotožňuji na hluboké duševní úrovni a věřím, že většina věcí (civilisté, škola a, omg, společenský život) nepotřebuje vyjádření. c:
Závidím ti, že si můžeš dovolit chybět, my gympláci musíme do školy i když jsme jednou nohou v hrobě, neb je to nenahraditelná mezera ve vzdělání. D:
Z podzimní sezóny zatím na nic koukat neplánuju. Zvažuju druhou sezónu KnB, protože zas tak špatné to nebylo & věřím že druhá sezóna bude mít mnohem zajímavější zápasy, ale idk (až moc se tam snaží o děj, v tomhle je Free! mnohem lepší :'D), ještě teď musím dokoukat Torchwood a Merlina. c:

2 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 19. září 2013 v 21:25 | Reagovat

[1]: To mi lichotí. C:
U nás si myslí profesoři to samé, ale projeví se to až na konci roku, kdy ti řeknou, žes chyběla moc a je více než pravděpodobné že budeš muset v létě dělat komisionální zkoušky ze všech předmětů, málem jsem na to loni dojela, letos to snad tak nedopadne, ale můj stav rozhodně nebyl na chození do školičky. :'D (Dobře, dneska už možná, ale já potřebovala ještě koukat na Kuroka.)
Já si potřebuju nechat tu jistotu, že nějaký dny vždycky přijdu ze školy domů a jenom "aw yes konečně středa novej díl gay baseballistů" a podobně :D
Já se druhé sezóny nemůžu dočkat, zamilovala jsem se do těch charakterů a potřebuju víc té tragické minulosti Kiseki no Sedai. A navíc zanimovanou scénu, jak Akashi bodá nůžkami. :D

3 Pal Pal | Web | 19. září 2013 v 21:39 | Reagovat

Hm, je fakt, že až skončí Free!, budu potřebovat nějaké to teplé sportovní anime pro nudné zimní dny. C: A Akashi s nůžkami je taky jeden z důvodů, proč chci druhou sezónu vidět (a bude ho dabovat Hiroshi Kamiya, omggg) :> A víc zápasů mezi Kiseki no Sedai, protože ten poslední arc první sezóny mi přišel nejlepší z celého anime (což je trošku smutné, protože v něm nehrál Seirin) c:

4 Pal Pal | Web | 21. září 2013 v 15:55 | Reagovat

Omg antibiotika!
#congratz #now you are like oficially sick #and you can finally reunite with your loving laptop #i am really happy for you
Článeček určitě napiš, budu se těšit C:

5 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 25. září 2013 v 21:52 | Reagovat

[4]: Děkuji. Byl to krásně strávený čas, ale holt všechno hezké jednou skončí, kor tato společností nepodporovaná Shakespeare-style láska, takže zítra už razím do školičky a asi tam zemřu. :C
Na nějakým článečku se pomalu ale jistě dělá, tak snad brzo. :'D

6 Pal Pal | Web | 17. října 2013 v 21:23 | Reagovat

Je hezké, že ses neudusila. c:
Já z podzimních anime koukám jen na Kuroko no Basuke (nakonec jsem se odhodlala, ale spíše ze zcela ironických důvodů; also, říkala jsi, že teplá anime zabraňují nachlazení, tak to zkouším) a Kyousougiga (ale tam pořád netuším, oč tam vlastně jde).
Also, tvoje zrzavé vlasy jsou cool. Určitě je to jeden z těch not-so-mainstream odstínů. c:

7 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 26. října 2013 v 15:12 | Reagovat

[6]: No, mě osobně teplá anime na rýmičku pomohla, tak snad to funguje i na tebe. C:
Děkuji, vzhledem k tomu jak divně to chytlo bych si i dovolila tvrdit že ano, ale bohužel to bylo za tejden úplně pryč a teď se nemůžu rozhodnout, jestli půjdu po Akiconu (neb nemám zájem aby mi pouštěcí barvy zničily paruky) zase na růžovou, nebo na pořádnou oranžovou zrzavou. :'D

8 Pal Pal | Web | 26. října 2013 v 21:07 | Reagovat

Hlasuju pro oranžovou, ale růžová je taky sugoi. c:

...komu jsi zaprodala duši za práci v Comics Pointu, komu? Ale užij si to C:
A tvůj životní styl schvaluji, taky čtu do nocí fanfikce a pak si stěžuju, že ve škole usínám. Ale koho by zajímalo učení, když má dostatek slashe.

Also, manga o teplých volejbalistech? (To už je basketbal moc mainstream?) Tell me more! CC:

9 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 29. října 2013 v 2:34 | Reagovat

[8]: Haha, naše škola letos rozhodla, že komiksy jsou taky knihy a tudíž můžeme na povinnou praxi i tam. Rozdělily jsme si to se spolužačkou každá do jednoho. Me happy. Grazie. C:

Když má člověk ve škole hodiny, ve kterých se vyloženě nedá dělat nic jinýho než spát, je to pohoda, a kor, když jezdím domů na konečnou a v klidu se můžu vyspat, protože on mě někdo nakonec probudí. Ráno je to usínání v metru horší, ale tak whatever, nevzdám se kvůli tomu notné dávky tepla. :'D

Well, jmenuje se to Haikyuu a je to úplně awesome. Zatím jsem v druhým volume ale je to fakt skvělý. A teplý. A to se tam ještě neobjevila ani polovina všech těch postav a týmů. A na jaře tomu vyjde anime. C: Doporučuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.