Natsucon 2013 - freestyle, plevelie a naše famílie

31. srpna 2013 v 23:14 | Skullka Nika Elricová |  Conování
Zdravím vás v tento poslední jakože-oficiální letní den tohoto roku, i když samozřejmě vím, že posledních letnách dnů je mnoho. Rozhodla jsem se ještě napsat článeček o Natsuconu, když už jakože zítra je toho prvního září, tak ať ještě v srpnu. Díkybohu nicméně škola začíná až druhého, což je asi jediný důvod, proč jsem se doteď psychicky nezhroutila - stane se to až zítra, kdy budu muset oprášit sešity a s nechutí jít bloudit někam do ulice, kterou ani neznám. Nicméně o tomle bude až jinej zítřejší článek, tenhle bude jenom "krátké" (znám se) shrnutí o druhém letním conu který jsem navštívila. Plnohodnotný report nikoliv, jelikož upřímně, z Natsuconu nebylo tolik materiálu aby se dal udělat report. Nicméně, here we go.


Jako fajn bod byl rozhodně ten, že jsem v Německu sehnala krásnou praktickou růžovou tašku, díky který se nemusela opakovat Advíkovská challenge "kdo udělá větší bordel" mezi mnou a Chachamaru, jelikož jsem konečně měla místo kam všechny ty věci narvat. A neměla jsem s sebou cosplay. Špatný bod byl, že jsme se z toho Německa vraceli ve čtvrtek večer, takže to všechno probíhalo v příšerném spěchu, nicméně jako útěchu jsem na mámin pokyn "Všechny tvoje trička už jsou hnusný, roztrhaný a onošený, ptořebuješ nový" v nějakém zapadlém obchodě v ještě zapadlejším Německém městečku vyhrabala poslední tričko se znakem Supermana, i když pánské, takže v něm vypadám takhle, ale mám ho a je úžasné. Na Natsuconu jsem ho nechtěla sundat. C:

Elem zabrala velmi výhodný pelíšek, aby nám pak ale přišel org, jehož jsme překřtily na "Divný", protože vážně divný byl, říct, že tohle bude v noci jejich teritorium a běžní návštěvníci se musí přesunout do hlavního sálu. První noc nám to bylo víceméně jedno, skoro všichni sice spali, takže v tom sále byli jak sardinky a dostat se ke svému místu byl doslova a do písmene parkur a i přes svícení si mobilem jste nemohli úplně zabránit tomu, že na někoho šlápnete, nicméně my jsme byly vzhůru (jsme plevelové!) ještě s pár jedinci co koukali na Shingeki no Kyojin. Původně jsme totiž čekaly na promítání How it should have ended a když skončilo, nakonec jsme nešly spát k Atlasu Mraků, ale místo toho šly trollit, no a než jsme se nadály, byly čtyři ráno a my se rozhodly, že už nemá cenu chodit spát. Navíc se k nám přifařila ta skupinka koukající na SNK a začali jsme řešit velmi zajímavé věci, například chvostíky Na'vi. Alespoň jsme pak zastihly sprchu ve chvíli kdy tam nikdo nebyl. Ale teda řeknu vám logika KC Zahrady, dvě sprchy v tak velkém otevřeném prostoru a žádná přepážka? Po té co se tam vystřídali tři lidi tam byla potopa až do šatny.

Byl to trochu smutný con, jelikož byl hrozně prázdný a nebyl tam nikdo z našich přátel, nicméně tam všichni ti otaku byli hrozně komunikativní a řešili s námi klidně i hipster lolitu. Na přednášky jsme taky chodily, sice jsem u Homosexuality v západních komiksech asi tak půlku prospala a v té hintzuově jsem se nakonec zase ztratila (to on dělá přece rád), ale i tak. Největší zážitek mám asi z té přednášky o Homestuck kvadrantech, aplikování této teorie na jiné fandomy bylo boží, hlavně teda na to Free. A taky jsme byly na ne-mainstream přednášce o hrané japonské tvorbě. V jednom traileru jsme po třech vteřinách hlasu(!!! jo hlasu, ta postava se tam ani neobjevila) obě najednou našly charakter pro Renu. Ahaha. C: Jo ráda se takhle směju. A mňoukám. Těšte se na Akicon. Ahaha.

Also, to mě přivádí k tomu, že jsme nakonec zjistily, že máme vytvořenou skoro kompletní mafiánskou famílii, kdy sice pořád nevím jestli jsem boss nebo strážce deště, ale to se nějak vyřeší, nicméně Tsunu budu cosplayovat tak jako tak. Jaký jsem Tsuna se ukázalo ve chvíli, kdy jsem prosila Elem ať mi pomůže vstanout ze sedačky, jelikož v kombinaci s mojí Tsunovskou povahou s Skullčinou smůlou bych spadla ksichtem přímo do toho stolu plného odpadků, a Elem mě tím nazvala Juudaime. A hlavně má epická hláška "Já chci, abys mi říkala Juudaime!" Rena ze mě umře. Ale stojím si za tím že Tsuna je úžasnej.
Když už jsme u těch cosplayů, nějak jsme každý mluvila o anime o kterých zrovna jsme, a skončilo to tak, že jsme se navzájem přemluvily ke cosplayům - já jsem Elem přemluvila ať mi dělá Williama k Sitrimu z Makai Ouji a ona mě, abych jí dělala někoho ke svému Kurokovi. I když jsem zatím nedokoukala ani první díl, už teď vím, že to bude Takao.
Tj. toto je nás cosplay plán na Akicon, + k tomu OFF, tak se těšte. :D Pokud si zvládnu nějak ušít stahovák nebo nevím co protože moje zatracený prsa.
"Tobě se zdá že máš malý prsa?!?!" ... "To proto, že trávím moc času s tebou!"

Rovněž jsme se bavily řešením naší rodiny, hlavně strategickým rozmístěním karimatek na Akiconu, tak, aby lidi co se chtěj zabít (třeba já a Rena nebo Rena a Rukia) od sebe byly dostatečně daleko, a taky aby se na jednom místě nekupil moc velký bordel. (Chachamaru jakožto strážce hromu a taky Rena, která je vodnář, co si z toho odvodíte.)
Skončilo to i rozmístěním sezení na těch sedačkách u bufetu a vrchol všeho byl, když jsme si vyplnily kvadranty. Nejlepší byl ten Chachamaru, aneb Krocan který vždycky zasáhne když je to potřeba, se skatem se doplňují a tahají ze sebe to nejlepší a s pálkou jsou do sebe totálně zamilované, i když chudák skate žárlí. C:

A víte, jak jsme řešily ty halucinogení nudle z Advíku, tak se zjistilo, že ony ten účinek měly jenom zpožděnej, protože teď jsme tam viděly... Haruku s Makotem. Ale jako totálně. To až nebylo možný. V neděli se teda sice Haruka začal usmívat, takže bylo vidět, že ten účinek polevuje, ale stejně to bylo zvláštní. :'D
Taky jsme se ukázali jako pravý tumbleři, když nějakej org okolo prošel s krabicema od pizzy v ruce, a my jenom "PIZZA?!?!", a to jí ani nemáme nějak moc rády. C:

Taky se ukázalo, že LM not ok, protože začala tvrdit, že je Haruka Jaeger, a potom sušila ručníky freestyle, a to tak, že by zabila kdejakého titána. Nicméně ze mě se stal nakonec Nagisa Arlert a hlavně z Reny Rin Kirschtein. "Ti tvůrci Free si určitě řekli, že Rena už dlouho neviděla žádný anime, tak já tam dáme zlýho vodnáře."

Kromě toho následovala samozřejmě hromada trollingu jako to, že jsou stejně všichni jen z atomů (William je prostě arogant na cracku), mluvení jako že my být chytrý což my už nakonec nemoct zbavit a touha vyměnit si navzájem vlasy. Já do toho jdu určitě. Rovněž jsme tentokrát díky mé račí povaze a Lidlu vedle netrpěly hlady, yay! Ale jsem si 100% jistá, že Animefest už zase bude ve znamení pocků. :'D Stejně tak jsme zjistily, že jsme vlastně SuperBat. Však jsme je v sobotu taky "cosplayovaly". V sobotu jsme taky plevelovaly, protože zatímco většina se rozhodla že spánek je zbytečný když už někdy ráno nebo tak pojedou domů, my šly spát, a tentokrát díky tomu, jak moc málo lidí tam bylo, to ani nebyl moc parkur, na druhou stranu když bude možnost tak chci na conech spát někde, kde vás ráno nevzbudí znělka k Big Bang Theory následovaná Keshou, prosím. :'D (V noci se určitě strhla bitka mezi sadistou Vergilem a Divným orgem o to, čím nás vzbudí, a vyhrál to divnej org. Vergil by nás určitě vzbudil něčím jako openingem k SNK.)
Myslím že neděli už jsme snad jen skoro celou proležely na sedačce u bufetu a řešily všechny možný blbosti, abychom se pak vydaly ještě najíst ze zásob a pak se už rozdělily a každá šla domů. Měly jsme tam holt zůstat. :C Přesto to bylo úžasný mám tričko s křídly svobody a tašku s Tsunou a Giottem, jsem happy a nemůžu se dočkat Akiconu, který bude ještě mnohem lepší, protože tam budeme mít rodinu. :3 Ale cony tohoto léta bych stejně shrnula jako velmi úspěšné.

A poznámka na konec: V KC Zahrada neměli tak dobrou malinovku jako tu Advíkovskou. :<
A druhá poznámka: Ty růžový náramky byly nádherný, ale myslím že jsem byla jediná komu se líbily. :'D

Tak zatím bye-bi, já jdu koukat na Free! :3
Skullka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Storycollector Storycollector | Web | 1. září 2013 v 16:51 | Reagovat

Takže další noc, kde jsme se propásly. XD
Když tak plánuju jít na Akicon, ty asi taky, zdá se. :)

2 Pal Pal | Web | 1. září 2013 v 20:35 | Reagovat

...jen tak oznamuju že jsem zpět a ode dneška budu opět otravovat tvůj blog a už se mě nezbavíš. Haha. c:

Achjó. ...já se taky někdy určitě dostanu na nějaký con. Musím. Takhle si jen čtu všechna ta vyprávění a pak zalezu do emokoutku. c:
Každopádně, skvělý report, strašně dobře se to čte :'D Muselo to být fajn. Příští rok musím utéct z domu nebo tak nějak a taky někam jít. CC:

3 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 3. září 2013 v 20:28 | Reagovat

[1]: Jojo, plánuju plánuju. Tak třeba se potkáme tam. :''D

[2]: YAAAAAAAAAAAY! ^^ Díky za zpříjemnění návratu do školy. 8D
To mi vůbec nevadí. Posluž si. :D

Jo, musíš. Dostaneš. To... se zařídí. Nějak. :'D

4 Pal Pal | Web | 16. září 2013 v 21:23 | Reagovat

~nepodstatný komentář k updatu nahoře~
*grammar Nazi vsuvka* hIbernace, drahá <3
Ale ano, též jsem v podivném patetickém stavu a mohu jen vzpomínat na žhavé zážitky s notebookem z dnešního léta. Bylo to fajn. CC:
Gl se školou i s cosplayem.
Skullka být sugoi. Skullka to zvládnout.

5 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 16. září 2013 v 23:12 | Reagovat

[4]: Ah. Pardon. To já vědět. Já upsat. A být moc líná po já číst. :'D
Moc fajn. :D
Díky, v mém případě je to něco, co opravdu potřebuji. :'D *královna smůličky*
Doufat že být dostatečně super aby zvládnout. Děkovat za podpora. :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.