Supehrdinové, prázdniny a smůlička

30. června 2013 v 2:38 | Skullka Nika Elricová |  Moje kecy
Ciao.
Zase jsem se dlouho neozvala.
A už jste si mohli všimnout, že psát články ve dvě ráno, to mám nejradši. Ehehehe.
No jo, tumblr, konec školy, začátek prázdnin, hádky s rodiči, čtení Nightlifu. Neřekla bych, že se děje něco extrémně skvělýho.


Poslední den školy jsme v úterý strávili s Cassia, Týnou, Dylanem a Kibbo popíjením ovocnýho piva v dešti před školou, kouřením mentolovejch cigaret (oukej Cassie měla normální pivo a normální cigarety, trhala partu), následným přesunem na Florenc kde jsme Cassinku vyprovodili na autobus domů a potom jsme se přesunuli do Palladia do Comics Pointu. No sranda byla. Dělali jsme celou dobu krásnej bordel. A jestli si vzpomínáte, jak hrozně bylo v úterý hnusně... měla jsem nový šatičky. Hehe. Ale v Luxoru jsem objevila DVDčko First Class, nad kterým jsem se málem sesypala (jako vážně) a potom jsem běhala po Comics Pointu a hledala Daredevila. C:

Když už jsme u toho, jop už jsem viděla Daredevila, a ten film je prostě jenom podhodnocenej, jasně, Ben Affleck by za tu roli Oscara nedostal, ale byl to pěknej film, a dvanáctiletej Matt byl tak adorable až to hezký nebylo. On celkově ten koncept Daredevila je úplně boží.
"Watching from the darkness. Forever in darkness. A guardian devil."
Ale to už vám muselo bejt hned jasný. C:
Mám rozepsaný článeček, tak se dozvíte víc.

Také jsme spolu začaly chodit s LM do kina, už jsme byly na dvou filmech, Star Trek: Into Gayness Darkness a Man of Feels Steel. Awesome date is awesome. C: Ještě, když jste na takovejch super filmech. SUPERMAN! ČERNOVLASEJ HRDINA S MODRÝMA OČIMA! UAAAAAAA!
Nejlepší bylo, když jsme potom šly okouknout slash poličky v Luxoru a našly jsme tam úplně geniální klíčenky, já mám X-meny a růžový znak Supermana. C: Ještě si koupím ten Stevův štít a vše bude kompletní.
Jojo, západní fandomy mě úplně pohltily a vůbec mi to nevadí, nicméně stejnak mám nutkání zase začít koukat na anime. Když Shingeki no Kyojin je tak propagovaný na tumblr, že vás to prostě musí začít zajímat, to je mnohonásobně větší mánie než K-project a to je co říct. I když tenhle fandom zase neroste tak rychle jako K-project, už je venku docela dost dílů a spousta mangy, K mělo po čtyřech kapitolách mangy a třech dílech anime fandom, nad kterým by i No.6 zaplakalo. A taky podvazky a bloďáček s Mikádem kterýho dabuje baba. A krásnej opening, ze kterýho běhá mráz po zádech. Kdo by odolal? Skullka ne. Určitě si to pustím. Jen mám teď rozkoukaných tolik věcí že nevím kam dřív...

Protože jsem už za polovinou první série Galactik Footballu v tý části kde D'Jok frackovatí, achjo, který je úplně boží, a furt mám ještě překvapivě ráda Sinedda. Ale Micro-Ice samozřejmě vede na plné čáře, takový zlato aby člověk pohledal.
Rovněž jsem rozkoukala Hannibala, skončila jsem čtvrtým dílem a momentálně mám osobní he-ate-us (vlastně právě teď úplně ode všeho, ale to neřešme). Nicméně můj názor je asi 1) WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILL asdfghjkl 2) omg Hannibalův hlas 3) the fuck wats goin on im scared nope wat fuck
mimo jiné jsem se ještě ve škole bavila tím, že jsem vymýšlela teorie proč jsou Fannibals jací jsou
Rovněž potřebuju akutně vidět Supernatural a ten Doctor Who mě taky hodně láká. A pokud se vrátíme k anime, mám už asi rok rozkoukané Tegami Bachi, o tom zbytku v on-hold a plan to watch ani nemluvím. Plus můj seznam filmů které chci vidět čítá něco kolem padesáti kusů. A pak jsou tu jiné západní seriály a pohádky z Jetixu.
Potřebovala bych, abych na rok mohla zastavit čas, který bych strávila jenom čuměním na to všechno, a pak se zase vrátit do normálního života, prosím.

Jinak konec roku, nah, oukej, měla jsem i docela pěkný známky, lepší než minulý pololetí a to o dost, ale obávám se, že to vlastně byl úplně zbytečný a mohla jsem na to stejně dobře kašlat, protože mámě to bylo víceméně vždycky jedno a táta to nakonec stejně neocenil. *sigh* Co jsem čekala.

Nicméně moje smůlička nekončí, řada nešťastných událostí, špatná koupě nanic plakátů, přičemž ten s Avengers se mi dokonce při lepení roztrhl napůl (ne, vážně si nemyslím, že by to byla moje vina, na těch dalších pěti co jsem si lepila není ani škrábnutí no dobře na tom spn jo ale to je asi už z přepravy z Brna do Prahy). Rozbil se mi můj úžasnej novej Supergirl prstýnek i jednorožci do uší, který jsem si koupila za peníze za vysvědčení, a já nevím, jestli někde vyhrabu účet abych to mohla jít reklamovat. Navíc není nic horšího, než Rakovi brát, byť jen malé, životní jistoty, a to se mi právě děje. A k tomu všemu se Dylan stěhuje sto kilometrů daleko. TT___TT
Ale já se zařekla, že bude pro všechny lepší když se budu přetvařovat, protože když jsem svůj smutek moc projevovala, vždycky to skončilo blbě pro obě strany. Takže vlastně je všechno v pohodě. C':

Potřebuju výlet do Ikey, na moje nalepený kytky na skříni už neplatí ani přelepování lepící páskou a rozpadají se krabice.
A taky potřebuju černočernou tužku na oči od Urban Decay no dobře tohle není otázka života a smrti, ale stejně, novou peněženku to už docela je a sluchátka a to je velká, ty z minulých narozenin už jsou oddělaný a ty šunty co jsme dostala k vánocům sice ještě fungujou, ale už jim moc času taky nedávám, sluchátka prostě takovou životnost nemaj a při nejbližší příležitosti si na ně zase kleknu nebo tak. Ale samozřejmě protože jsem nevděčnej a nevychovanej parchant a "tyran", nebudu mít nic. *sigh* Ale tenhle článek neměl být o stěžování. Nebo jo?

No, prázdniny, ty já mám už od úterý, naše škola se stěhuje do jinýho podnájmu tak potřebovali pár dnů navííc na tyhlety šaškárny. A já už jsme byla ve středu značně dezorientovaná co je za den. A dnes se k tomu přidala i dezorientace časová. Ne, že bych si stěžovala, já jsem naopak moc spokojená.
Rodičům se sice nelíbí, že chci prázdniny strávit flákáním, ale já se nedám a flákat se budu, mám na to právo, a i kdybych neměla, tak si ho udělám.
A vlatsně už jsem se teď ztratila a proč to vlastně píšu?
Hmmm hmmm hmmm řekněme třeba, že když už je teda posun že doma už neskladuji žádné chipsy ani sladkosti, pořád máme mlíko, kakao a hlavně šlehačku, takže Skullčin úchvatný koktejl nasypat tak třetinu hrnku kakaa, dolít to mlíkem a přidat šlehačky minimálně tolik jako je toho mlíka, to je opravdu krok správným směrem ke zdravé životosprávě kterou jsem chtěla začít!

Pořád čtu Nightlife, jojo měla bych zrychlit, ale to je tady flákání tady seriály, tady oslava svátku a dneska jsem musela uklízet a zítra asi budu muset též.
Můj pokoj jde s dobou, mám nové plakáty se Star Trekem a Sherlockem a vzhledem k tomu, že pod můj mini stůl byly všechny odpadkový koše moc velký a nepraktický a ošklivý tam místo něj mám tu krásnou tašku z Comics Pointu, kouká na mě Superman, má přesně tvar že se vejde mezi skříň a nohy stolu a navíc až bude plná, jednoduše ji vezmu za uši a celou vyhodím, alespoň budu mít důvod proč zajet do Comics Pointu. C:
Rovněž mám teď ze srandy polepený nábytek těmi washi páskami (protože obyčejnou izolepou si nic nikam lepit nesmím, vždyť to tu chudinku zeď a nábytek ničí!) a jelikož na ně jde psát, můžete tu vidět perly jako "this is my design", "mutant and proud" nebo "killing will not bring you peace". C: A taky jsem ty pásky použila k tomu, abych jimi přepásala poličku s věcmi do školy. Asi to celý zadělám papírem s nápisem KEEP OUT UNTIL FALL hehe. C:

A taky jsem trochu pokročila s jednou svojí povídkou. RP ví. Nicméně mě samotnou děsí, kolik tam najednou dělám homoerotických narážek a náznaků, i když ty kluky párovat nechci, klíčovým bodem toho příběhu je, že se zamilujou do stejné holky, a od toho se to úplně všechno točí. :'D

Tak nějak ani nevím co bych ještě řekla. Bude novej Wolverine asdfghjkl. Někdy k nám přijede LM a budeme se dívat na Daredevila a Hanebný panchsrtzuijfgcvnm a ne to prostě nejde, já tohle nezvládnu, říkejme tomu radši Inglourious Basterds. A taky se nějak někdy sejdeme s RP. To se potom budeme zase koukat na First Class.
A napadlo mě že bychom se mohly ze srandy podívat na Thora, bylo by super vidět jak se při tom přizabijem, protože já budu nesnášet Lokiho a ona ho ještěvíc milovat. :'D
A taky jsem jednou měla mini štěstíčko a sehnala jsem Penelope ve výprodeji dvd. McAvooooy! Rovněž další malikčké štěstíčko, že když jsem nedávno byla v Claire's, začli tam hrát Love Love. Ale to je vybraný zase štěstí na rok dopředu že.
Bude Advík a Natsucon, na který se mi nechce myslet, protože se zas vykašlu na ty cosplaye. Ach jo. Asi se nepoučím. Nikdy.

Jo a asi zase půjdu na růžovo, alespoň na chvíli, dokud mě nepřestane bavit, že ze mě poteče růžovej pot. Prozatím ty hrozný vedra ustaly, ale vsadím se, že druhý den jak se nabarvím zase začnou. C:

No, a teď už vážně nevím co bych měla psát.
Bože, takovýhle kraviny jsem nepsala už strašně dlouho.
No, jdu si ukradnout něco k jídlu a pak asi ještě chvíli číst.
Úklid už jsem pro dnešek zabalila. Teda jako mě to takhle vyhovuje, ale táta tvrdil, že mi bude vyhazovat věci který nebudou na svým místě, tak se mi to nechce riskovat.

Mimochodem, za deset dnů mi je šestnáct.
Můj mentální stav se od dvanácti stále nezměnil.
Furt jsem stejnej asociál, nebo spíš já jsem vyloženě socially awkward, chovám se jako stejný mimino, furt nejsem ten cool teenager jako jsem viděla v primě terciány (sakra, zatracený terciány, jim bylo čtrnáct, mě je šestnáct a furt mi přijdou... jiní, dospělejší) a taky jsem ještě furt tak sexuálně frustrovaná.
Zato jsem se přeorientovala na muže přes třicet, stávám se správným nerdem bez života a můj level sarkasmu roste geometrickou řadou.
Vtipné je, že už ani nevím, jestli mi to vadí, nebo ne.
Ahahahaha.

Tož dobré ráno a já jdu. Kal s Nikem právě zjistili, že prodavač v luxusním autosalónu je Vtipálek Robin. Další úžasná postava doplňující toto trio. Plus je tam drama ohledně toho, že poznal, že je napůl grendel/ólfi/elf, strašně se smál a divil a když si nechal údajně od Nika převyprávět jejich příběh, jeho posměch se rázem změnil na lítost.
Prostě oh fuck yeah, miluju tuhle knížku a jdu s ní strávit žhavou noc.
Ještě jednou dobré ráno. C:

SV
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillit Lillit | Web | 30. června 2013 v 21:27 | Reagovat

Kdo pročárku vymyslel, že ty jsi tyran? :D
Až budeš potřebovat do Comics Pointu, tak se ráda přidám, ale nejdřív budu muset najít tu peněženku, co se mi chytře povedlo ztratit (snad) někde v pokoji :D. S těma cosplayema ti to určitě vyjde, budu ti věřit (ne jako mně :'D). A až budu někdy u tebe, najdu si ,,killing will bring you peace" a dopíšu tam ,,peace was never an option" C:.

2 Lillit Lillit | Web | 30. června 2013 v 21:28 | Reagovat

[1]: Teda not bring you... mám si to po sobě číst... :'D. Teď jako trest nemám perfektní komentář :'D.

3 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | 1. července 2013 v 0:25 | Reagovat

[1]: Moje máma. Prej jí s tátou týrám. Neptej se. :'D
Comics Point nás čeká za pár hodin, peněženku snad najdeš. A s těmi cosplayi ti to určitě taky nakonec vyjde! :'D
Já tě ale zklamu, to tam mám hned pod tím taky. :''''D

4 Lillit Lillit | Web | 1. července 2013 v 0:44 | Reagovat

[3]: Tak dobře, no :D.
Tak si alespoň udělala práci za mě :D.

5 Lillit Lillit | 4. července 2013 v 16:41 | Reagovat

To je dobre, ze chybi :'D. A budu doufat, ze se ti Hiiro no Kakera nelibi :'D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.