I've been Sherlocked. (And other shit.)

5. května 2013 v 15:00 | Skullka Nika Elricová |  Moje kecy
Afternoon bitches my dear friends.

Vážně jsem se už dostala do fáze, kdy na blog úplně totálně kašlu.
Je to smutné, ale ani mi to nějak nechybí. Stejně ho tu čte už jen minimum lidí... Možná zase začnu, až budu mít něco zajímavějšího na postování, víte co. Povídky, cosplay a takový shity. Maybe. Hahahahaha.

Well, tři měsíce, co jsem nepsala. Samozřejmě, že se toho za tu dobu stala hromada. Tak začneme.
Nope, neviděla jsem žádný anime. Bohužel. Jsem socka.
Zato mě Chachamaru zatáhla do otaku komunity.

Byla jsem na třech srazech, části cosplay party a následující afterparty u bubble tea, na soukromém srazu s jedném Chachamařiným kamarádem a na oslavě narozenin na Matějský.
Jo, je to tam fajn. Sice jsem ušla dlouhou cestu z "být tam forever alone" na "yay většinu času nedepčím", ale stálo to za to. Pokaždý to stojí za to.
(I když sociální život je moc vyčerpávající věc, nejenom s otaku, ale i s civilisty, pak chodíte domů večer i víkendu a nemáte čas na věci jako tumblr nebo koukání na seriály. You know what I mean.)
Ale ty srazy jsou fakt bezva, poslední třeba skončil tak, že jsme šli velká parta na metro a křičeli jsme na celou Palmovku "No blood! No bone! No ash!" To bylo tak zatraceně epic. ^_____________^
(A taky tam vznikla hádka ohledně toho, zda je Benedict Cumberbatch hezkej. Ehm. Skončilo to honičkou. Zkuste hádat, na jaké straně jsem byla. :'D)
Pak jsem třeba taky byla pomáhat organizovat Noc s Andersenem v základce kousek od naší školy. Spočívalo to v tom, že jsme si měli ve dvojicích připravit nějaké hry pro prvňáčky co tam přespávali. My jsme s Týnou měly něco jako poznávačku pohádkových postaviček. Dětem se to líbilo, to bylo hlavní. ^__^ Ale bylo to fakt fajn, byla tam strašná hromada výbornýho jídla (muffiny, pizza, chipsy, záviny, perník...) a velká sranda, hráli jsme si se zbytkem třídy co tam byl s plyšákama, hráli Černý historky a dělali jiný hovadiny. Bylo to fajn, fajn, moc fajn. :D Nejlepší bylo pozorovat ty děti při hrách jako "Všichni na Aničku!" (holt Boss je Boss.)
A dostala jsem za to pochvalu od ředitelky. Je vyvěšešená v kuchyni. A vykompenzuje to fakt, že mám napomenutí za pozdní omlouvání, pokud se to teda naši táta někdy dozví...
Dostala jsme dvojku z testu z angličtiny. O bod. A díky tomu, že to čtení bylo fakt debilní a na otázku, na kterou jsme měli odpovědět, jestli to je pravda nebo lež, to nešlo jednoznačně, přestože mi třídní tvrdila, že jde. Takže jsem to víceméně tipla a nevyšlo mi to. Nevíte, jak moc jsem naštvaná.
Ale jinak jsem se sebou víceméně spokojená... Vypadá to, že budu mít jen dvě trojky. To je z pěti z minulého pololetí fajn.
Měly jsme zase rande s manželkou, bylo to geniální.
Nás Letňanskej obchoďák je prostě pro otaku a jiné fandomery jako stvořený. :D
Mimochodem, ve školním testu v anglištině mi vyšlo, že mám úroveň B2. Jsme se sebou spokojená. Takhle to do přijímaček na vysokou to C2 možná i zvládnu. ^^
A Tokio Hotel jsou pořád stejně awesome jako někdy. You say I'm fixed, but I still feel broken.
Ale nechcete mě slyšet, jak se snažím zpívat ty jejich písničky německy. Nechcete. :'D

No, a konečně se dostáváme k té asi (pro vás) nejzajímvější části:
Začala jsem koukat na Sherlocka.
Respektive, už jsem ho viděla celýho.
Vstup do západních fandomů, heh.
No, co vám budu vykládat. Je to nejlepší věc co jsem kdy viděla.
Benedict Cumberbatch Andrew Scott Martin Freeman asghdfj
To. Je. Tak. Zatraceně. BOŽÍ.
Upřímně ani moc nemám slov pro to, abych vyjádřila všechny své feels ohledně toho seriálu.
Je fakt skvělej, dokonalej, boží.
Brilliant.
Nejlepší na tom je, že ve třídě máme Sherlockienku (sice civilistickou, ale aleposň že tak), a Týna se na to díky mě taky začala koukat. Nyahaha. :33
Taková zajímavost: Nebrečela jsem u Reichenbachu.
Většina Sherlockiens brečí jen, když zmíníte to slovo, já nebrečela ani při tom dílu. Bylo to sice hrozný a smutný a zdrcující, ale nebrečela jsem.
Jo, jsem ten největší necita na světě. XD
(OMFG potřebuju ten motherfucking plakát. Kde mám ale jako vzít kolem AFka pětikilo? T_T)
Ale je fajn fangirlovat s Týnou o dějinách umění nad obrázky Benedicta Cumberbatche a ty nejlepší ukazovat přes lavici Hannche, zatímco Kibbo nad náma kroutí hlavou.
A nebo sedět s rukama jako Sherlock.
Dělám to poslední dobou furt.
Snažila jsem se takhle hypnotizovat Kočího, protože na něj (údajně) taky kouká, ale bohužel na to vůbec nereagoval. :'D
Prostě poslední dva týdny můj mozek vypadá asi takhle:

Omg vidíte ty jeho oči ten úsměv ty lícní kosti *dies*
Btw Moriartyho v češtině dabuje MAXIÁN. Chápete, co to udělalo s mými vaječníky, když jsem to slyšela?
No respektive, zachovala jsem se doslova a do písmene takhle.

Nějak se mi nechce pryč ze západních fandomů. Stahuju si Supernatural a Rise of the Guardians a už mám domluvený jak se u bráchy budeme koukat na Avengers a Star Trek.
Oh yeah.
A budu cosplaypvat fem!Sherlocka. (Budu mít purple shirt of sex! A navíc konečně využiju ten fakt, že jsem zatím nenarazila na košili, která by se mi přes prsa nerozepínala. #sad story lol)
Už ani ne za tejden je Animefest. Vypadám, že to stíhám?
Stejně tam nakonec budu forever alone. -w- Tak uvidím, jak se to vyvine, nah.

Tož já se odporoučím, je několik věcí, které bych mohla jít dělat (učení, úklid, jedení té dokonalé buchty, udělání si Coldrexu, chystání se na AFko) ale nejpravděpodobněji teď vypadá...
tumblr.
A nebo si půjdu přečíst nějakou pěknou fanfikci. ^__^

Tož ciao.
Skullka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pal Pal | 6. května 2013 v 20:52 | Reagovat

Klidně sem piš častěji, já tvůj blog čtu c: (Ok, od člověka, co plně přesídlil na tumblr, to asi nezní zrovna nejpřesvědčivěji, ale někdy si chci přečíst i něco duchaplnějšího než výplody night bloggerů.)

Fuuu, já už taky strašně dlouho neviděla žádné anime, sledování Supernatural dá člověku zabrat. (Vlastně se ze mě v postoji k otaku komunitě stává sarcastic asshole ryjící do vlastních řad, heh. Musím to do příštího srazu napravit, jinak při úvodním představovacím kolečku opravdu řeknu, že je mým oblíbeným anime Homestuck. xD)
K úspěchům ve škole gratuluju! :'D
No, můj názor na Sherlocka a všechno okolo toho asi znáš c: Každopádně, jsem ráda, že se náš fandom rozrůstá. Je to ode mě ošklivé, protože potom přibývá nepříčetných lidí marně čekajících na třetí sezónu, kteří ve volném čase vyrábí divné gify nebo proklínají Moffata, ale whatever. Sherlock fandom je super. XD
Omggg, ty budeš cosplayovat fem!Sherlocka! 8DD (Bude i fem!John?) Musíš udělat spoustu fotek! Teď mi je zase o něco víc líto, že nakonec nemůžu na Advík (a tenhle rok už to vypadalo nadějně, jenže kamarádku rodiče nepustili a moje účast závisela na faktu, že tam se mnou půjde někdo důvěryhodný >_>). D:
Jé, ty taky plánuješ koukat na SPN! 8D (Destiel je fakt super. Věř mi. Spousta #feels. :'D)

2 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 6. května 2013 v 21:03 | Reagovat

[1]: To úplně chápu. Na tumblr teď ale přechází nějak moc lidí a to už by člověk fakt věřil tomu, jak všichni říkají že být moc času na internetu není zdravé... číst jen ty věci tam. C:

Ano, a proto se chci zabít a začít se na to taky koukat. Kolik to má dílů, 150? :'D
No, já jsem viděla v sobotu reichenbach a dneska jsem strávila celou školu tím, že jsem si četla na mobilu sherlock fanfikce a otravovala s tím spolužáky. :'D Připadala jsem si jako zfetovaná, a taky jsem tak musela vypadat, slina u huby, debilní úsměv a tleskání pacičkama na "KOUKEJ KOUKEJ ON MU ŘEKL "LOVE"!!!" :'D (A to mi přitom už došel ten podezřelej čokoládovej čaj. Na druhou stranu by to mohly být abstinenční příznaky, že.)
Hmm... pokud by do toho se mnou někdo šel, klidně fem!Johna vemu, ale obávám se že v mým okolí nikoho nemám. :'D (#málo Sherlockiens v okolí #a když už jsou #tak jsou civilističtí #a tvrdí mi že to není teplej seriál #sigh)
Ach, zase ne? To je velká škoda. >: Doufala jsem, že se třeba už potkáme. >.< Tak snad někdy jindy... (Nějakej sraz třeba v Praze, plánuješ? :'D)
Plánuju. Už mám stáhlej první díl, a je dokonce možný, že se na něj podívám ještě před AFkem! :'D (ale to spíš haha nope).

3 Pal Pal | 6. května 2013 v 21:25 | Reagovat

Momentálně 170, ale už jsem za polovinou třetí sezóny, celkem to utíká. :'D (A doufám, že ještě před léto stihnu Doktora, poslední z 'velkých fandomů', ve kterém nejsem. Sice díky tumblru chápu všechny reference, ale i tak bych to ráda viděla. :'D)
Hah, proto jsem ráda, že znám aspoň pár lidí, se kterými si můžu o záležitostech fandomu povídat, civilisté nás prostě nechápou. c: (Ale pravda, taky máme ve třídě civilistku, co zná Sherlocka a Doctor Who. Ale je tak strašně... civilistická, heh, je divné slyšet ji o tom mluvit. :'D)
Nah, taky mě to štve, ale někdy se na nějaký con určitě dostanu! :'D Yay, je milé, že mě chce někdo vidět irl. c: (O žádných srazech v Praze nevím, ale prázdniny mám volné, takže kdo ví. xD)

4 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 6. května 2013 v 21:30 | Reagovat

[3]: Já jsem přemýšlela, jestli se mám začít koukat na Doktora nebo SPN (Doktor je přece jen kratší XD), ale když jsem se koukla na kousek prvního dílu, řekla jsem si, že po Sherlockovi už nesnesu další britskou angličtinu. :D (Jako... ona je docela hezká... ale... kánt... :'D)
Já mám dvě, a je fakt nanic, když se s nima hádáš o tom, že Sherlock s Johnem spolu patří. :'D (Ale dá se s nima fangirlovat nad Cumberbatchem a to tak že dost. :3)
Určitě! Dostaň! Chci tě někdy vidět! :D

5 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 20. května 2013 v 16:01 | Reagovat

Západní fandomy jsou svině ... člověk nemůže mít jenom jeden 8D Reichenbach jsem ořvala neuvěřitelně ... ale na druhou stranu, já ořvu konec skoro u všeho (a za valnou většinu může troll Moffat >:D) Ale jo, je to fajn, když si člověk vezme do školy Sherlocked triko a kamarádka se nad nim rozplývá ^^

6 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 21. května 2013 v 12:05 | Reagovat

[5]: Západní fandomy jsou strašně žákeřný, ale skvělý. :D
Ano, Moffat... jak jinak. :'D
UÁááá Sherlocked triko, já chci taky. T^T (I když já budu mít tričko s Moriartym. 8D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.