Advík 2012 - Nejdivnější con na kterém jsem byla

30. července 2012 v 21:25 | Skullka Nika "Sealand" Elricová |  Conování
Čau čau...
PŘEŽILA JSEM ADVÍK! JSEM SUPER!
Naah, nějak se mi ani psát nechce, ale rozhodla jsem se, že to udělám. Nemůžu vás přece ochudit o jeden z mých úžasných re- ehm dobře, můžu, a stejně to nikdo nebude číst, ale fuck that, někomu to říct musím, vzhledem k tomu, že v mém okolí nikoho nezajímá, jak jsem se tam měla. XD (Nebo takhle, občas se někdo snažil poslouchat, ale potom mě utnul s tím, že mluvím jiným jazykem... XD)

~Logo za větrné soboty~

Letošní Advík byl vskutku... divný. Jinak se to prostě nedá popsat. Děly se tam divný věci a byli tam divný lidi. XD
Ale jsem teď ve strašné depresi, beeeeee. TT__TT
Lillit si o mě musí myslet velmi zajímavé věci a Chachamaru o mě ztratila poslední ideály. X'D
Divnosti na začátek:
a) Skullka píše report DRUHÝ DEN PO AKCI? Oooooo :O
b) Skullka popisuje ČTYŘDENNÍ con NAJEDNOU? Oooooo :O
A už to příště neudělá, neb ten report podle toho bude taky vypadat. Na druhou stranu se radujte, bude kratší. XD


Samozřejmě, že den předem jsme se vraceli z Moravy, takže sem úžasně nestíhala. Ale nabarvila jsem si vlasy na růžovo. :3 Sice to chytlo na něco mezi růžovou ale fialovou, ale i tak to vypadalo dobře. :) (I když po dvou dnech se to vymylo tak divně, že z toho byl melír, chjo. XD)

Ve čtvrtek se to nakonec trochu protáhlo a dorazily jsme s Chachamaru později, nicméně červenovlasá Lillit nám držela místo ve frontě. Stály jsme tam, kecaly, a nakonec se dostaly dovnitř. (My sockyyy měly lístky o stovku dražší než Lillit. :D) Na přednášku o lolitě jsme to nějak nestíhaly a na yaoi meme jsme nakonec taky nešly, měly jsme lepší věci na práci, a to stalkovat cosplaye a také stalkovat skupinu lidí, kterých jsme se moc moc bály. :D Bylo vedro a my většinu času tardily venku, případně jsme vevnitř nakupovaly. Nakonec jsme večer šly na BL Battleship, což byly vlastně lodě, kde jste potápěly pairingy, super. XD
"Ježiš. První přednáška, na kterou jsme šly, a začalo to Homestuckem..."
...
Skullka:"Naah, já radši asi žádný oblíbený pairingy říkat nebudu, oni by mě ukamenovali..."
Lillit:"Já bych klidně nějaký řekla, ale nevím, kolik lidí tady bude rozumět číslům."
...
*potopil se pairing Rusko x Čína*
Všichni:"Oooooou!"
Skullka:"Jeeeeeeee 8D"
Lillit:"TEĎ budeš ukamenována!"
...
"Počkat... ony tam jsou letadlové lodě a ponorky?" *facepalm*
"Ale bylo by úžasný, kdyby na políčku I-8 byla ponorka."
"A nebo letadlová loď. To bychom hned vymyslely pairing!"
Nakonec nás to moc nebavilo, tak jsme odešly před koncem. Sice jsme nezjistily, jaký pairing byl pod I-8, ale zas tak jsme o to nestály. XD
(A sedělo se tam na kýblech. Na celým Advíku. Uá.)
Taky jsme šly na otaku burzu, ale tam byly samý Fairy Tail a Fushigi Yugi mangy, ach jo. XD
(A máme SKVĚLÉ fotky s úžasnejma knížkama a Skittelskama, hohoooo 8D)
A taky jsem si koupila super plakát se Spojenci.
Lillit:"Hej ty tu normálně děláš REVOLUCI! Takovejch lidí tu už moc není."
A taky Hetalistiický placky. :D
A měli tam VELMI děsivej cool vějíř s brejlema, kterým jsem pak Lillit děsila. XD Ale nakonec jsem si ho nekoupila, nejsem blbá. D:
A Lillit si koupila plyšového Mukura. :D
Pak jsme chvíli opět tardily (miluju tenhle výraz XD) a nakonec odešly domů. Jenomže před koncem Lillit míjela jednoho cosplayera, který se na ní nejdřív překvapivě podíval... a pak se to změnilo na pohrdání. Poznal ji.
Dostal přezdívku Čiré zlo. (Nejlepší přezdívka ever. XD)
Rozloučily jsme se a setkaly se opět druhý den.
(A čtvrtek byl taky jediný den, kdy jsem měla na sobě lolitu, další dny jsem se na to vykašlala a chodila ve svojí milované kárované sukni, která má stejnou barvu jako moje vlasy. XD (Teda měla, už se to vymylo. TT__TT)

~Pár metrů před KC Zahrada bylo tohle. Ano, to v propagaci OPRAVDU pomůže. :'D~

V pátek jsme se ukázaly jako tardi největší, protože jediné, kam jsme ten den šly, bylo Cosplay divadlo. Zbytek jsme strávily:
a) stalkováním, očumováním a následováním všeho možnýho i nemožnýho (byl tam naprosto DOKONALEJ cosplay Hakua. Kyááá. :33 Málem jsem se kvůli němu přizabila, když jsem se po něm otáčela, ale to je jedno. XD)
b) nakupováním (you don't say? :D)
c) úžasným retardím chováním v podobě kopání do Skitellsek (a Lillitina je loooooser XD) a objímáním džusů v Lidlu. Jooo. :D
Mno. Ráno se naskytl první důkaz, že je to Advik. XD Měla jsem večer spát u Nováků a tak jsem si vzala kromě kabelky i svůj pandí batoh s tím, že si ho dám do šatny.
To nebyla šatna, to byl infostánek.
"Čau mami. Kdy teda dorazíš a pohlídáš mi batoh? Naskytl se totiž problém, šatna není pro lidi, ale pro Slováky."
Také se mi začal rozbíjet nový vějíř (ošklivej s Dragonballem, ale úžasně vějil. XD). První den večer už se mi z něj odloupl kus papíru, druhý den se mi z něj kousek nalomil.
Lillit:"To víš, to je čínskoslovenská kvalita."
Já:"No jo, to vypadá na vějíř na jedno použití, respektive na jeden con."
Poslední den se z něj ulomilo držátko. :'D Vydžel akorát celej Advik. XD

Chtěli jsme se jít usmířit s pekelným společenstvem a přinést jim dary. Protahovaly jsme to tak dlouho, že odešli. XD Ale celou dobu na nás koukali.
"Ježiš, Lillit... zase se sem kouká! Ona se sem fakt KRUTĚ kouká!"
Nejlepší výraz, krutě se koukat.
(A co sakra měly znamenat ty kočičí uši? O__o)
Ale víte co bylo super? Že tam bylo docela dost Hetalistů. A dokonce i běloruské Bělorusko s americkou taškou. :D
Sebrala jsem odvahu a šla oslovit Marionette. To nadšení mě docela překvapilo, stejně jako věta že mám hustej hlas. :'D
Zase očumování stánků, tardění, zběsilé ovívání se vějíři, a nakonec jsme čekaly na Advík svatby, kde šla Lillit svojí kamarádce za svědka. (A domluvily jsme se, že bychom se z recese (a taky jinejch důvodů :D) mohly příští rok jít taky vzít, trollolol XD)
Když jsme s Chachamaru na svatbě čekaly na Lillit, bral se Sasuke s Fem!Sasukem. (A vůbec tam letos bylo HODNĚ klučičích cosplayerů, a navíc naprosto úžasných :33) Kdosi tam poznamenal: "No že by byl Sasuke až TAKOVEJ narcis?? :'D"
A taky zjištění jaký jsme socky. :D
Mimi:"V jaký tělocvičně spíte?"
Lillit:"V žádný, doma."
Mimi:"Ts! Looseři! XD"
Lillit:"No jo, jsme socky."
Já:"Já vlasně nejsem, já nespim doma! XD"
Taky jsme viděli butlera z místního Maid Cafe s cedulí Free hugs. Pak k němu přiběhl nějaký kluk, hugl ho a... nasadil mu na hlavu jeden z těch kýblů. Butler si potom nalepil ceduli na kýbl a chodil tam s kýblem na hlavě. Můžete hádat, kdo se s ním utíkal vyfotit. O_____o
Pak jsme taky večer poslouchaly úžasného kluka, co zarytě tvrdil, jak NENÍ yaoista, JENOM viděl Sensitive Pornograph a docela se mu to líbilo. XDD
A taky jsme byly skvědky úžasné scény, kdy Velký Pokeball (tj. Sasuke s fakt VELKÝM Pokeballem na zádech XDD (já samozřejmě vím že to není Pokeball, ale neřešte XD) zalezl do křoví s Hibarim. Oba to byli kluci. Pak, když vylezli, měli vyměněný košile!! XDD (Takže Hibari tam chodil s Pokeballem na zádech :'''D). A byl tam s nima i ten Haku a něco jim vykládal.
Já:"To určitě zorganizovala ona! To je určitě yaoistka!!!"
...
Mladí mě pak vyzvedli před Zahradou.
Klára:"RŮŽOVÝ VLASYYY!!! :OO ... Já si musím sundat brejle aby bylo vidět, jak moc jsem tady z toho všeho vyvalená. XD"
Prusko:"Tak co, kde jsou ti, kterých se tak bojíš? 8D"
Já:"N-nah... za tebou... ._."
(Vskutku si nemohl vybrat lepší místo. X'D)
Já se pak vydala spát k Novákům, kde jsme si zahráli stolní tenis na PS3 Move a šli spát. :D

~Tardění venku, to s těmi pruhovanými nehty je moje ruka a druhá Chachamaru.~

Sobotní ráno ovšem nezačalo zrovna šťastně, naopak jsem si trochu poplakala, protože Lillit se udělalo špatně a nepřijela. :( Na kolektivní páchání zla jsem to nestihla a tak jsem tam skoro dvě hodiny sama tardila (na kýblech), což byla děsná nuda. :'D Když jsem tam na tom ochozu tak seděla, vyšla ze záchodu skupinka holek. Nedovedla jsem identifikovat jejich cosplaye, ale ty paruky dvou z nich mi hrozně připomínaly Tsunu. Jedna z nich se na mě několik minut krutě dívala. O_o Pak jsem šla na přednášku o Gacktovi. V první řadě samozřejmě Betty. A já si zabrala výhodné místo vedle větráku, ovšem vedle té holky, co na mě krutě koukala. Nejsem si jistá, jestli už jsem začínala být paranoidní, nebo kolem mě opravdu lítaly slova jako "Nagat" a "Někoho jiného než Dirka", měla jsem pocit, že to ty čtyři dny slyším VŠUDE. XD
Brácha se mě pak snažil rozveselit tím, že mi zavolal, že jsem si u nich zapomněla kýbl.
(Lillit:"No ale tak to je spíš na vyděšení než na rozveselení. X'D")
Potom přijela Chachamaru, nakupovaly jsme, stalkovaly (mimojiné úúúžasného Edwarda. Jo a Lillit, schválně jsem to sledovala a TAKY jsem vyšší než on, johooo! 8D)
Šly jsme na přednášku o Seiyuu, kdy pod okny prolítl stan. O_o Pak jsme šly na lolita burzu, kde si Chachamaru koupila krajkové rukavičky a já náušnice s upířími zuby. A taky tam měly obrázky Lokiho jako poníka. O___O Ono celkově tam bylo dost Avengerů, například Loki, co si šel sednout do špinavého rohu. A ta holka s tričkem "Loki's army" mě fakt vyděsila. :'D
Chtěly jsme jít na tombolu, ale vzhledem k tomu, že se to nějak posouvalo, jsme nakonec šly už na promítání AMVček. No co, v sále byl chládek a byly hezký, hlavně to z Ouranu, kde Honeyho králíček řval "DON'T TOUCH ME!" a taky ten skvělej trolling. :'D
Jinak tombola sama o sobě nebyla špatná, akorát jsme neměly štěstí, a to jsme si každá koupila sedm losů. XD
Nicméně, uvést a zakončit tombolu se slovy "Je tu někde Nagat?" bylo vskutku... překvapivé. :'D
(Ach jo, já si pamatuju, že jak jsme odcházely z tomboly, řekla jsem nějakou epičnost aka Trolling leve: Skullka, ale už jsem to zapomněla, beeee. XD)
Ovšem fail byly ty "ceny k vyzvednutí na infostánku". Placka z Advíku 08. -.- No jo, Advik... Ale zase jsem ve frontě prohodila pár slov se Shanou. :3
Pak jsme šly na přednášku o gotice, která nebyla špatná, a pak domů.

~Skupinovka. :3 (Holky jsem furt tahala před foťák, asi mě za to teď hrozně milujou XD) Zleva Lillit, já a Chachamaru. A taky zatím jediné foto mých růžových (vymytých T_T) vlasů. XD~

V neděli už ale Lillit dorazila, což bylo super. :3 Já osobně dorazila s trollface plackou připnutou na tom Advik náramku, což mě mělo napadnout dřív, jelikož by bylo naprosto epický, kdyby po mě orgové chtěli vstupenku jim to takhle ukázat. Problem, Advik? 8D (Škoda, že ten den už asi bylo vstupné zdarma nebo co XD)
Tardily jsme, nakupovaly a stalkovaly. Šly jsme na přednášku "Yaoi je jen začátek?". Proč Blizzy přednášela s rohama na hlavě nám jasné nebylo, nicméně přednáška to byla vtipná, vedle nás seděl kluk, co si všechny ty názvy yaoi anime zapisoval do bločku s Krtečkem a Myškou, další dva tam málem kolabovali a jeden z nich zdrhl už před koncem a sálem se celou dobu rozléhaly prapodivné zvuky. (Ok, když došlo na No.6... taky jsem si zakňučela. XD)
Když jsme vycházely ze sálu, narazily jsme nejřív na Nikolu z japonštiny (a poznaly jsme nejen my ji, ale i ona nás! 8D) a o chvilku později (přesněji co jsme sešly ještě jedno patro XD) i na Jardu, kterej měl super cosplay z Hellsingu. 8D (A tentokrát jsme ho nepoznaly my. XD) Chvilku jsme kecaly a pak nám nabídl, jestli s ním nechceme fotku. :D
Já:"Lillit, jsme hustý. Oni už nás na conech poznávají. A máme první fotku s nějakým cosplayerem! I když nevíme jak se ta postava jmenovala 8D"
Lillit:"Jo, a sám nám to nabídl! A chtěl si s námi povídat!"
"Lajk a trollejbus!" *high five*
Pak jsme vyšly ven a stalkovaly skupinku KHR cosplayerů (a Lillit fotila jak o život XD). My taky zjistit, že my být chytrý, a my být navíc víc chytrý než Hussie!
"Kdo je tady chytřejší než Hussie? XD"
"Asi všichni. :D"
My pak začít takhle velmi retardovaně mluvit a my i v Lidlu takhle mluvit. Prodavačka velmi divně koukat, ale my nezajímat, všichni blbý a ona jenom prodavačka, my být chytrý, my být inteligenti! xD
Mimochodem mluvit takhle být velmi nebezpečné, neboť člověk začít za chvíle takhle přemýšlet a mluvit tak bez toho aby on chtít, a ono pak velmi těžké přestat, věřit mi, vlastní zkušenost. :D
No, pak my jít k "Srbům co jsou Poláci" a Skullka koupit nejkrásnější taška s Izaya a Shizuo, ona být krásnější než všechny Naruto a Kuroshitsuji a dokonce i Kuroshitsuji batoh, dokonce i víc krásný než taška FMA, ovšem ona být nejkrásnější jen do té doby než Skullka objevit tašku s No.6 což se nestát, takže... už tak přestanu mluvit. :'D
Taky jsme si koupily (z kýble :'''D) balíčky překvapení. XD Byly v nich nějaké figurky, většinou random a nebo to, co jsme neznaly. XD Ale byly tam i peněženky.
Já:"Jé, KHR. Chachamaru, ty máš taky KHR? :'D"
Lillit:"NEEE proč já jediná musím mít Sasukeho? TT___TT"
Tak jsem to s ní vyměnila, přece jenom mi jako jediné z nich Sasuke až tak nevadí. XD
"Díky! Miluju tě, ale to asi víš. 8D"
"Samozřejmě. Proto se musíme příští Advík vzít. 8D"
S Chachamaru jsem zase vyměnila random kluka, co vypadal jak Kaito, za Watariho.
Ale největší prča přišla, když jsme si šly koupit ještě jeden.
Já:"NEEEEE PROČ JÁ MÁM JEŠTĚ JEDNU PENĚŽENKU SE SASUKEM? :'D Jednu bych brala, ale DVĚ STEJNÝ??? :'''D" (Lillit má Gaaru, beeee. xD)
"Já se snad postavím doprostřed Zahrady a zařvu: KDO CHCE PENĚŽENKU SE SASUKEM! Ale obávám se, že se o to moc lidí nepřihlásí. XD"
A Lillit vyhrála wallscroll zdarma, je excelentní. :O
Chachamaru se pak rozhodla, že KHR peněženku nechce a dala mi ji. O_o
Pak jsme se vydaly na přednášku o Marvelu v anime ("Vergilovi řekli o Homestucku!") Byla docela fajn, ale on je fakt sadista. XD
Nakoupily jsme si za poslední peníze losy u Poláků... a vyhrály zase jen placky. XD
Zbylo mi v peněžence úchvatných jedenáct korun! :D
A viděly jsme borce s Animefest páskou. XDD
Pak se Chachamaru nějak naštvala nebo nevím, a na vyhlášení výsledků a zakončení jsme šly s Lillit samy. Děkuji ti, žes mě nakrmila. X'D Do Maidu jsem tě nakonec nepozvala, ale pozvu tě někam v září, jo? X'D
Ceny za soutěže byly fajn, ale vytahat to všechno z "kvalitní Advík tašky", naskládat to výherci do ruky a potom tu tašku položt navrch... to je prostě slovenská logika. :'D
"Dovolte mi pronést pár teplých slov na závěr."
A tohle taky. XDD
Nakonec bych ještě dodala takovej vtípek:
"Mě poslali na EuroCosplay z Advíku!"
"Bitch please, mě z Animefestu!"
Pak jsme ještě chvilku pokecaly s Jardou a... rozešly se domů. Bohužel už byl konec.

Jako úžasné zakončení mi sloužila hádka s mámou a čtvrt hodiny stepování v zimě na autobus.
Když jsem v Letňanech nasedla do auta, tím pro mě con oficiálně skončil.
...a nastalo zase to šílené období deprese. TT__________TT Fuuuuuu.
Hned jak jsem přijela domů jsem si přestřihla náramek. Jinak by se mohlo stát, že bych se od toho dostatečně neodpoutala. Víte co, za ty čtyři dny už se to pro mě stalo jakousi rutinou a je mi divné, že jsem dneska nevstávala a nepřemýšlela, na jaké přenášky půjdu. :( Ráno se mi vůbech nechtělo vstávat a radši jsem si dlouze přehrávala v hlavě jednu scénu, kterou jsem vymyslela jako pokračování jedné Vocaloid fanfikce, ehm. :'D Je sice fakt, že po té, co jsem se prohrabala pár fotkama (ne mýma XD) a vypsala se v tomhle článku je mi o něco líp, ale stejně to asi ještě bude pár dnů trvat. Navíc jsem se pohádala s mámou a musím jít uklízet. Super. :'D (A vůbec, docela už bych si vyprošovala nějaké reporty XD Btw najdu se na oficiálních fotkách, byly jsme s Lillit vyfoceny O: XD)

No nic. K vaší nelibosti, vzhledem k mému fotograferskému umění a úchvatnosti foťáku, tu bude během pár dnů zbytek fotek, ale ono je to asi stejně každýmu jedno. Pár jich má Chachamaru, ta ale velmi zákeřně zdrhla někam, kde neni internet. XD A dost (lepčích :'D) má taky Lillit, která se mi ale bohužel zatím neozývá. :< Článek možná bude postupně doplňován, pokud si nějaká z nás vzpomene na nějakou epičnost, co jsme vyřkly, ale to už se asi nestane. :'D

Tož, já se budu těšit na Akicon (102 dnů, to přežiju... nějak, čekat do Animefestu bude o dost horší XD) a proteď se s vámi rozloučím. :33

Skullka, která přežila 4DVV1K :33

~Takhle jsem ten náramek sice měla jen poslední den, ale myslím, že celej ten divnej Advik to velmi dobře vystihuje. :D~

Další články o Adviku 2012:
~ Fotodokumentace ~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Rena | E-mail | Web | 30. července 2012 v 22:43 | Reagovat

Bééé, teď je mi líto, že jsem tam nebyla :(
ČÍSLA!!! ČÍÍÍÍSLÁÁÁ (Ehm, já nevím proč, ale KHR ze mě udělalo šílenou shonnen-ai fanynku (yaoistka je na mě pořád ještě velký výraz)
Béé, já chci taky plyšáka Mukura a peněženku z KHR (sice už jednu mám, ale což..)
Mimochodem, zjistila jsem, že je tu na chatě wifi! Ale funguje jen 10 minut denně, pak se začne neuvěřitelně sekat, a pak se mi z toho notebook 2 hodiny vzpamatovává, takže pořád nic moc.
Jupí, už jenom 102 dnů? A já si ještě nevybrala cosplay! Nechceš mi něco poradit? :3
Už se na Aki-con moc těším :3 A příště na ADVIK půjdu, ikdybych měla přijít o hlavu!

2 Rena Rena | E-mail | Web | 30. července 2012 v 22:45 | Reagovat

Jo a ještě na té fotce vám to všem třem neuvěřitelně sluší ;3

3 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 30. července 2012 v 22:57 | Reagovat

[1]: Nám taky. TT___TT Příště přijít prostě MUSÍŠ, domluvily jsme se s Lllit, že se na těch Advík svatbách vezmeme, a potřebujem tě za svědka! 8D
Toho KHR tam bylo fakt hodně. :D A mimochodem ten wallscroll co Lillit na poslední fotce drží, ten je taky KHR, hihi. :D
Však už se ale brzo vracíš, ne? :3
Ano, jenom, to není moc, to dáme! 8D
Naah, tak to fakt nevím. Sama jsem si cosplay ještě pořádně nevybrala. :D Respektive mám spoustu nápadů a i pár propriet, ale kdo ví, jak to nakonec dopadne :''D Ale nějakej určitě bude, akorát bych se měla přes prázdniny naučit šít XD
A já! Akicon bude skvělej, nejlepší, epickej! :3

[2]: Děkujuu~ :3 A sme tam stylově seřazený podle výšky X'D (Smutný fakt, že Chachamaru mě pomalu dorůstá a je o pět let mladší T_T)

4 Lillit Lillit | 30. července 2012 v 23:17 | Reagovat

A Skullka hlavně nesmět zapomenout, že ona být zubatec naší skupina! :"D Advik byl prostě jedna velká divnost XD.

5 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 30. července 2012 v 23:20 | Reagovat

[4]: Skullka nezapomenout! XD Skullka se o tom pouze radši nezmiňovat. Lillit jít na Skype, Skullka jí to tam zaspamovat a taky chtít pokecat. 8D

...

Jo, to byl. X'D Ale... zas až tak mi to ani nevadilo, tobě? 8D

6 Lillit Lillit | 30. července 2012 v 23:26 | Reagovat

[5]: Lillit nemoct, máma odejít na pět minut před panelák, protože chtít kouřit a ona se pak vrátit a Lillit muset pryč T.T

7 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 30. července 2012 v 23:30 | Reagovat

[6]: To být strašná škoda! :(( Lillit moct snad zítra?
(A co Lillit říkat na to, že ta Glados být Tobinka? O_o)

8 Lillit Lillit | 30. července 2012 v 23:33 | Reagovat

[7]: Nevědět, ale doufat.
(Lillit ti to ale přece poslední den říkat! Ty asi nevnímat...)

9 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 30. července 2012 v 23:36 | Reagovat

[8]: Skullka být taky doufat! Snad Lillit nebýt mimo internet celý prázdniny! D:
Lillit mi to říkat? VÁŽNĚ? Skullka zjistit když prohlížet fotky (a dost jí to vyděsit)! ... To se muset dít něco velkého, Skullka pravdpěodobně spatřit nějaký cosplay, velice se omlouvat. X'D

10 Saya Saya | 31. července 2012 v 5:50 | Reagovat

letos sem byla poprvé tak nemůžu moc posoudit jak to bylo lepší oproti údajně otřesnému adviku 2011.. každopádně já si ho užila a když sem po těch čtyřech dnech přišla domů se vším co sem si tam koupila máti málem dostala infarkt... cosplay divadlo bylo luxus.. hlavně hetalia :D ta co chytla nakonci tu okurku sem byla já ^^ (mám důkaz kdyby někdo nevěřil :D )ale zarazila mě jedna věc... když bych byla jedna z orgů.. určitě bych nebyla tak blbá abych prodala lístek fet'ákům... takže by mě zajímalo proč měl jeden fet'ák co nabízel cosplayerkám tyčinky na ruce lístek advik 2012 o.O... i když bych si asi měla zvykat že tyhle velké akce lákaj i jiné lidi než otaku :DD
já si to nesmírně užila.. ale to vedro na přednáškách a na cosplay divadle bylo opravdu nesnesitelné...

11 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 31. července 2012 v 15:49 | Reagovat

[10]: Já jsem byla poprvé loni a zas tak otřesné jak všichni tvrdili mi to nepřišlo. :'D Ale je fakt, že jsou o dost lepší cony, na druhou stranu Advík má taky svoje plusy, a když tam člověk buď jde s někým nebo tam alespoň s někým pokecá, tak vždycky con stojí za to~ :D
Ale to vedro... vedroooo... nááááááh, radši se k tomu nevyjadřovat X'D

12 Lillit Lillit | 2. srpna 2012 v 20:17 | Reagovat

Jinak tobě se z vlasů stal melír a mě se sice vymejvají rovnoměrně, ale koukám, že už na tý fotce jsou zrz a ne červený :"D.

13 Bonitka ◡‿◡✿ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 2. srpna 2012 v 21:35 | Reagovat

Pekné fotky :) Aj nechty ! :O

14 Skullka Nika Elricová Skullka Nika Elricová | E-mail | Web | 2. srpna 2012 v 21:47 | Reagovat

[12]: No, melír už to taky není. :'D Poslední den Adviku ještě byl, ale teď jsem zrzka podbarvená na růžovo 8D Skončíme obě jako zrzky, jooo X'D
Ale tobě ta světlejší barva sluší, dělá tě takovou... jemnější. :3

[13]: Děkuji! :D Velmi chytrá věc, před Advíkem jsem nějak neměla na nic čas, a tohleto byly jenom nálepky, prostě jsem to připlácla na nehty a zapilovala, překvapivě mi to vydrželo celý Advík, to jsem ani nečekala. 8D

15 Pal Pal | Web | 3. srpna 2012 v 14:14 | Reagovat

Perkele, tenhle report jsem četla někdy den po jeho zveřejnění a pak jsem zapomněla ho okomentovat. :"D

No, vypadá to, že jste si Advík užily - strašně mě štve, že jsem na něj nemohla (ale matka mi slíbila, že mě možná příští rok pustí, takže musím doufat, že to myslela vážně XD). A vůbec, je strašně deprimující číst všechny ty reporty tvrdící, jak to tam bylo - až na organizaci, samozřejmě :'D - úžasné. :'D
Muselo to být super. *w* A - už jsem ti tuším jednou gratulovala - je fajn, že jsi to přežila v relativním psyhcickém i fyzickém zdraví i přes všudypřítomné... lidi, co tě nemají rádi. XD (Totiž, přijde mi divné psát Homestuckáře/whatever, když mezi ně sama patřím a přitom proti tobě nic nemám. :'D)

16 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 3. srpna 2012 v 14:36 | Reagovat

[15]: To jo, i přes to, že to bylo slovenské území to tam bylo skvělé. 8D
Taky doufám, že ti to příští rok vyjde. :D To mámu přemluvíš. X'D (Já ji taky budu celý rok přemlouvat ať mě tam nechá spát, ty dvě hodiny cesty z Chodova dvakrát denně jsou úmorné D:)
Nah, no jo, nechystali si na nás zbraně, to je fajn. 8D I když... ono je to možná taky tím, že tam nebyla Charlie, obávám se, že ta by nezůstala jen u krutého koukání, ale šla by si to s náma vyříkat, haha. *headdesk* Teď už se jenom bojím recenze. X'D

17 Mao-chan Mao-chan | Web | 7. srpna 2012 v 21:04 | Reagovat

Já sem se tam bohužel nedostala i když sem moc chtěla ale tak třeba příště ^^ Jinak moc pěkné fotky =)

18 vergil vergil | E-mail | 12. srpna 2012 v 17:57 | Reagovat

já vim že sem sadista blbý je že s to všem líbí :D

19 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 14. srpna 2012 v 11:33 | Reagovat

Hmmmm, a já místo Advíku nejdřív trollila s Kadet a Kér v Chomutově a pak hezky čtrnáct dní za prašulky vychovávala dětičky na táboře ... regret nothing 8) Nějak jsem se nepřenesla přes to loňský znechucení ... AkiCon je zkrátka AkiCon ;)

20 informal beach wedding dresses informal beach wedding dresses | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 10:52 | Reagovat

Damn, awesome site. I came across this on Google, and I am really happy that I did. I will definately be coming back here more often. Wish I could add to the info and bring a bit more to the post, but am just absorbing as much info as I can at the moment.
http://www.blowdress.org/wedding-dresses-empire-waist-wedding-dresses.html

21 best iwc replica best iwc replica | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 4:38 | Reagovat
22 slevovykupon slevovykupon | 21. srpna 2013 v 20:51 | Reagovat

Stále aktuální kupóny na Trikator naleznete na http://slevovykupon.net/stores/trikator-cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.