Úchylný víkend, hrdina bratr a k-pop

3. května 2012 v 2:04 | Skullka Nika "Sealand" Elricová |  Moje kecy
Dobré ráno!
Mysleli jste, že jste se měli zbavili? OMYL!
Skullka je přece nesmrtelná. No dobře, neni, ale nikdo nemusí vědět, jaký přesně je druh upíra, ne?
Za tu dobu, co jsem nepsala, se toho událo docela dost, ale vzhledem k tomu, že jsem většinu z toho zapomněla, soudím, že to nebylo nic moc důležitého. Hmmm.
Tak to tedy vezmeme popořadě:

Bod 1) Strávila jsme úchylný víkend s Lillitkou.
...což bylo naprosto epic. 8D Nejdřív jsme se šly úplně nevinně projít po cosplayeckém Zeleném době, Domu levného nákupu, Žabákovi, no prostě, místní vietnamci. Tam jsme objevili epický laky na nehty v křiklavě zelený a oranžový barvě. Až příště přijedeš, Yue, musíme to vyzkoušet, já zatím neměla odvahu, 8D Lillit se rozhodla, že si koupí špacírku, ale nakonec počká do léta. (A umí udělat výraz překvapenýho smajlíka ze Skypu, borkyně. XD)
Pak jsme tam objevili SUPERCOOL 3D trika. Takový hnusný pestrobarevný, batikovaný silonový věci, který měli normálně... vylisovaný hvězdičky nebo kolečka. The fuck? O.o
A taky tam měli čínskou lahvičku s jedem.
A vlasteneckýho poníka v barvách tricolory.
A kuželky, co vypadaly jako Pedobear.
Pedobear tam byl ostatně všude. Radši jsme pak zdrhly. (Nakonec je u mě v šuplíku, to jsme si pomohly.)
Pokud si dobře pamatuju, opět jsme se smály učebnicovému Hetalia komiksu (kterej po AF konečně naskenuju) a hledaly jsme na počítači blbosti. Taky jsme se zasmály nad částí první epizody Hiiro no kakera. Uznejte, že kluk, který má 18 let (wait, já myslela 17. ten je na mě mos starej, beee T.T) a 156 centimetrů, a který, když mu hlavní hrdinka řekla, že základní škola je v jiné budově, zařval: "Taaakumoo!!! Připrav se!!" a začal mlátit svýho kamaráda, protože holky nebije, to je prostě epic, a v tom prvním díle to udělal dvakrát. XD
Lillit mi přinesla Pearl Harbor. Pak jsme se začly, popřečtení jedné věty na Akihabaře, smát, jak debilně by vypadaly některé české přepisy japonských jmen.
Nejhorší:
Héwadžima Šizuo.
Ugh. o.o
"A jak by byla ta zdrobnělina? Šizuík? Šízíček? Šizík?"
Orihara Izaja.
Izajáš.
"IIIIZAAAAJÁÁÁÁŠIIII!!!!"
"Á, Šizíku! :3"
Šizajáš.
Trololol. 8D
Mimochodem, to, co jsme na té Akihabaře viděly, bylo
Cunajoši.
To jako fakt?
To by na něj jako volaly jak? CUNO? X.x
...jako názornou ilustraci jsem to všechno psala do Googlu...
a najednou vyjelo "Vodní filtry."
Fakt. Nekecám.
"Cuna" je vodní filtr.
...
No. :'D
Pak se jelo do Harfy. Lillit předvedla, že zvládne zpívat jako Hibird. Kupovaly jsme hračku pro dítě mojí sestřenky, a v tom obchodě jsme narazily na věc, co by se na cosplay Hibirda dokonale hodila. 8D Cosplay soutěži na Akiconu, těš se, tohle Chodov ještě neviděl! xD
Daly sme si koktejly a jely domů. Tam jsme se koukaly na Monster Tamer Tsuna, četly si yaoi magazín (tu poníkovskou povídku asi nikdy nedostanu z hlavy, ten, co to psal, to neměl v hlavě v pořádku O.o), zapřemýšlely, proč když přichází Mephisto odchází yaoistky (od Nagat jsme se dozvěděly, že nějaký holce přišel pro účely yaoi moc starej... jenom? xD) (A já jsem o pár odstavců výš řekla, že osmnáct je NA MĚ starej, jasný? XD) a pak si navzájem pouštěly openingy z anime. Po chvilce jsme musely otevřít animelist. A já si jím tak neškodně roluju a... prásk. Do očí mě udeřilo anime jménem Starry Sky, co mám v plan to watch. "Hele," říkám. "Tam je prý dvanáct kluků, a každý reprezentuje jedno znamení zvěrokruhu. Nekouknem se, co jsme my? Co seš za znamení?"
...a tak to začalo...
Plánuju tomu napsat samostatný článek. Malá ochutnávka toho, kolem čeho se točily následující hodiny až do vysazení Lillit u stanice metra:
Největšímu shotovi ze všech je 24 (nejstarší), je to učitel a LEV.
Nikdo z nás dvou mu neřekne jinak než Lví shota.
Ten vodnář má doslova a do písmene RAPE FACE (..."Já ho úplně vidím, jak vedje do místnosti a řekne s tímhle výrazem: VŠECHNY VÁS TADY REJPNU!"). A tak se z něj stal Rejpr. A spárovaly jsme ho se Lvím shotou. I když Zerochan nesouhlasí.
Pak je tam například Emař, Lillit, která vypadá jak růžovovlasé něco mezi Francií a Kanadou, tedy Francie/Kanada (ale spíš ta Francie) po Polské okupaci. Vychcanej uke Japonsko (vychcanej výraz + vypadý jak Japonsko), nasranej uke, drsnej jak šmirgl papír (tohle je prostě epic 8D), bratr Nanami z UtaPrince (on se i tam JMENUJE a má podobný zorničky!!!) a její bratranec, inteligent Mikuo, slizkej učite atakdál, však si počkejte. XD
No, jen vám řeknu, že Starry Sky nás zaměstnávalo vážně celý večer, celou noc a celý následující den.
A vzpomínáte na to, že Tsuna je vodní filtr?
Vznikla hláška:
"Ukeho chtěj vždycky všichni. Ať už je lví, ohnivý, nebo je to vodní filtr."
Samozřejmě jsme si taky vykládaly o KHR. Respektive Lillit vykládala.
Až se na to začnu dívat, budu už vědět dopředu všechny důležité informace. XD
Taky jsme dospěly k názory, že v mém šuplíku je Pedobear.
"...on je všude. Možná... možná i v tomhle šuplíku! O.O"
*vyděšený pohled k šuplíku*
...
Nakonec nebyl. Na jednu stranu fajn, na druhou stranu Lillit je zklamaná, protože Pedobear = Daemon. XD
Ještě ke Starry Sky:
Lillit druhý den do Googlu zadala Starry Sky - dopad na mozek.
Vyjelo jí LEVÁCTVÍ.
Stanou se z nás leváci. Dobře my. :'D
Pak už myslím nebylo nic zajímavýho. Vyhodili jsme Lillit na metru.
(Konec části o úchylném víkendu.)

Setkali jsme se s bráchou a Klárou, která si šla do Guess vybrat pásek k narozkám. Koupila jsem si v Claire's prstýnek a šli jsme za sestřenicí podívat se na Maxíka, na večeři, zpívat karaoke, bratr nám vytřel podlahu když si hrál z kuchyně do obýváku na zombíku, Kláře padaly nachosky záhadným způsobem do víčka od omáčky, normálka. Další den u nás spala zase Chachamaru a strašně moc se lí zalíbila lolita.
První krok k tomu vychovat z ní otaku!
Pak jsme jeli na Slovensko.
S tátou to sice bylo k nevydržení, ale v blízkém obchoďáku měli dobrou pizzu, taky jsem si po tolika letech koupila zase Fornetti. Taky jsem si tam nakoupila spoustu hadrů (leopardí sukni, pásek, tričko "Vampires Suck" atakdál) a dost kosmetiky. Měla jsem zrovna období, kdy jsem myslela prakticky jen na laky na nehty a tak.
V tom druhém hotelu nás až na večeři pronásledoval pes. Fakt. A nejeli sme do Maďarska do obchoďáku. Béé. Ale tak nakonec co.
Pak jsem měla zkoušky. Dala jsem je v pohodě.

Nyní se dostáváme k bodu dva...
2) Můj bratr je víc awesome než Prusko a minimálně stejný hrdina jako Ameriku
Začalo to takhle: Udělala jsem zkoušky. Jdu si nakoupit na oslavu do Claire's. Pak do DMka. (To je drogerie, kdyby někdo nevěděl, ale pochybuju.)
Půl hodiny tam běhám mezi regály, vybírám správný odstín make-upu, zkouším testery těch rtěnek, na které všcihni nadávají, očumuju laky na nehty, přepočítávám peníze, volám mámě.
Nakoupím. (Za tři stovky, jen tak pro info.) Vyjdu ven a... najednou mě někdo chytně za rameno, otočím se, starej chlap, začne blekotat něco o tom, že je ochranka a že mám jít s ním, odvádí mě do skladu, kde mi řekl, abych vyprázdnila kapsy a vyndala věci z kabelky na krabice. No, já byla úplně mrstvá strachy, lidi. Samozřejmě, že jsem tam měla rtěnku, deodorant a balzám, který taky kupuju od nich. S brekem jsem mu ukázala, že je to všechno poloprázdný. Když viděl, že tam fakt nic nemám, pětkrát se mi omluvil, popřál mi hezký den a odešel.
Máma se rozčílila. Táta se rozčílil. Já jsem jim tam ale zakázala jít. Akorát by je tam seřvali a já už bych se tam víckrát nemohla ukázat, táta by navíc ještě dostal infarkt.
Druhý den přiel brácha.
Když jsem mu o tom vyprávěla, vykulil oči a zeptal se mě, jestli si dělám srandu. Řekla jsem, že ne, a on vstal a řekl, jestli jdu, že to z nich za to alespoň něco vymámíme, protože na tohle žádná ochranka nemá právo.
Prodavačce podstrčil vizitku "advokátní kancelář". Krásně diplomaticky jí řekl, že je bude žalovat, protože to je naprosto protiprávní postup a trstný čin.
Odešla jsem s dárkovým balíčkem, ve kterém byla drahá čokoláda, tělový krém, balzám na rty, hřeben, náušnice a přenosný věšáček na kabelku, všechno v krásné kosmetičce. :3
Ale kdybyste viděly, jak s ní jednal! To bylo úžasné! On je prostě rozený právník!
Když jsme přišly a já triumfálně položila balíček u Mekáče na stůl, Klára se zmohla jen na svoje typické "NENE!"
Dospěla jsem tedy k názoru, že můj bráška je minimálně stejný hrdina jak Amerika a ještě víc AWESOME než Prusko, protože tohle pro vás Prusko prostě neudělá. :333

Dneska jsem tam byla zas. Raději jsem nechala kabelku v autě a do kapsy si vzala jen peníze a mobil.
(Ale stejně, úžasný logika: Já, když tam půl hodiny běhám a vybírám, jsem podezřelá, že kradu. Kdybych chtěla do kokosu krást, tak tam snad přijdu, na něco se tam kouknu, pak si strčím kradenou věc strčím do kapsy/kabelky a pak nenápadně zmizím, ne? O.o A ještě navíc, když jim tam udělám útratu za tři stovky. Kradou snad lidi, co nemaj peníze, ne? Já bych teda maximálně krást ještě něco dražšího, ale co dražšího se dá sehnat v drogerii a nenápadně strčit do kabelky, když parfémy mají zamknutý? XD)

No, jelikož začínám být unavená, dodělám to...

3) Dny nedávné - k-pop, Animefest a chalupa
Nedávno jsem si sama pro sebe brblala, že všechni moji oblíbení interpreti zapadli a já nemám koho obdovovat (kromě Haricha, ale to není ono, když je jen ze Slovenska, jeho koncerty jsou snadno dosažitelný a tak). Mám sice Evanescence, ale pochopte, nemůžu se vylíženě ZAMILOVAT od kapely, ve které zpívá holka, jakkoliv je Amy úžasná a tu hudbu zbožňuju.
...no jo, nakonec jsem oprášila svou váši o BigBang. (A o k-pop celkově.)
Dokonce sme jejich písničky překládali v japonštině!
Koe wo kikasete, sunao ni nareba kitto... :3
Kddyž jsme teď byli na chalupě (shrnu: vedro, ale krásný počasí, padající lístky třešní tadajó ve vzduchu, (okamžitě jsem si začla pět Cherry Saku Yuuki od An Cafe :3) čtení Pána zlodějů do noci, hmyz, v pivovaru neměli moje milovaný teplý domácí bramborový lupínky), naučila jsem se jí polovinu. :3 (A taky Garagara GO, ale to není moc těžké... Say B I G to the BANG! Kore kara mada mada JUST DANCE gara gara gara GO oretachi to say, la la la la la 8D) (A áno, jsou to korejci, ale já se učtím ty písničky japonsky. Je dobře, že polovinu písniček maj v japonštině. Korejština je nanaučitelná a nezpívatelná.)
Takže, odteď mám novou vášeň BigBang. Ti kluci jsou prostě úžasní. 8D A v podání TOPa mi zní i rap nádherně! (A joo, G-dragon je taky skvělej, ale nežeru ho tak moc jak všichni... A sorry, Taeyanga už vůbec ne... To jeho číro nepřekousnu, prostě, to nejde... Ale hned po TOPovi mám ráda Daesunga. Nádherně zpívá a navíc mi ti jeho části jsou nejlíp. :'D)
WOW FANTASTIC BABY! o.o :'D
A ani jinej k-pop neni zas tak špatnej. Prostě vymejvárny. O-o-o-oh! a Gee gee gee gee baby baby a You better RUN RUN RUN RUN RUN. Girl's Generation. Jo, zcvokla jsem se. A ano, je mi to jedno.

Taky... bude Animefest. A Skullka se raduje, neboť
1) Zkompletovala outfity. Stačí zašít poutko na šněrování u šatů, přistehnout vestu, nějakým zůsobem dostat na kloubouček kartčku 10/6 a všechno to zabalit do kufru. Akorát jsem si rozšlápla náušnice, malšičkový, beee.
Nicméně poslední outfit vyzkoušený nemám. Netuším, jestli si nakonec vezmu tu paruku, nebo jenom pramínky do vlasů. Sukni si mám na AF teprve vyzvednout, tak jsem zvědavá, jak to nakonec bude vypadat...
2) Je při penězích. JOOO! Těch pět hodin, co jsem strávila nad tátovým panáčkem, nebylo marných! :3 ... Beztak si budu i tak připadat že mám málo, ale co. 8D
3) To prostě bude paráda. Už se moc těším na ty tři dny s Renou a Lillit. :3 (I když ony se netěší, jak je zase budu otravovat. XD) Budou skvělé přednášky, bude se nakupovat, vymýšlet úchylnosti, blbnout... a tak. A Pet-chan bude představovat hru "Slab si svého ukeho"... Holky, prosím, řekněte mi, že si to zahrajem? XD Prosím! (Nebo alespo%n Fest*Con, to je jedno, já to nemám s kým hrááát :D)

...
a další týden se jede na předběžnou dovolenou do Itálie. Božee!! :3 Diano Marino! Lago di Garda! Moře! Bar! Spageterie! Zmrzlina! Bennet! Panna Cotta! Nudle! Sýry! Sprite bez cukru! Focaccia! Obří jahody! Mascaropone! Studené opákané brambory! 8D Italské uličky! Italské kavárny! Další DVDčka Bena Tena!
...a taky komáři. Když jsme tam přijeli minule, přivítal mě štípanec hned na parkovišti. Vzhledem k tomu, že táta první den prošel v jednom pokoji sítí proti hmyzu, počítala jsem každé ráno na nohách, kolik nových mi jich přibylo, i když v mém pokoji síť byla. (Odjížděla jsem s devíti, btw.)
Ta cesta bude opět vražedná, nicméně já si vyberu vhodnou četbu a bude to (snad) OK. (Asi bych měla čísz Nebezpečnou lásku, ale mám chuť si tam vzít Hetty. Loni jsem taky četla Wilsonku! xD)
...

Tak, dvě hodiny. Akorát na to ukončit to, protože už nemám co psát, a pokud jsem měla, zapomněla jsem to. Musím spát, protože nerada bych zítra v japonštině usínala, navíc ještě musím balit, dodělávat poslední úpravy a tak, v pátek vyrážíme směr Florenc a Student Agency.

Mějte se fanfárově, a nashle na AF! :3 Slibuju, že pak se tu objeví
1) Report
2) Fotky
3) 2 recenze, na Tweety s city a Deník úúúplně obyčejného upíra
4) Článek o Starry Sky
5) Hudba, kterou si momentálně vymývám mozek

Ciao!

Skullka

P.S. Shit, to je tááák moc dlouhý článek. O.O Zase...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Rena | E-mail | Web | 3. května 2012 v 17:18 | Reagovat

Juchů! Takže:
1) píšu tento komentář už po druhé, protože jsem vždycky omylem klikla jinam a celý se to smazalo já baka -___"
2) Já hru Fest*Con mám, můžem si ji zahrát, mám ji půl roku a nikdy jsem si ji s nikým nezahrála :( Ale dneska v noci jsem zkoumala její pravidla, takže super :D
4) Taky mám ráda BigBang, ale texty písniček si opravdu nepamatuju :D To seš dobrá že si to pamatuješ :3 Nejradši mám Haru Haru :3
5) Že sis nevšimla že jsem vynechala trojku? xD
6) Už zítra, poomooc, já se bojím! Teda těším :D Teda obojí :D
7) Hru Sbal si svýho ukeho si taky zahrajem, ale než JÁ pochopím pravidla uplyne půl století :D
8) myslím že toť vše :D

2 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 3. května 2012 v 21:45 | Reagovat

[1]:
2) Já ji taky mám už od Akiconu a nemám ji s kým hrát. T.T Přemluvíme Lillit a bude to XD
4) Haru Haru je nádherná. *.* Já mám nejradši asi tuhle a Tell Me Goodbye. :3
No já si pamatuju jen ty japonský texty, Haru Haru si nezapamatuju v životě. XD
5) ...ne. :'D Jsem ráda že někdo napsal, obzvlášť ty. :D
6) Já to mám úplně stejně... bojím, těším, bojím, bojím, těším, bojím... XD
7) Počkej, to ještě neznáš MĚ, já mám doma sbírku deskových her a chápu pravidla jenom POLOVINY z nich. XD
Hahááá, sbalíme si svýho ukeho 8D To bude sranda :D Nemůžu se dočkat! :D
8) Děkuji za vyčerpávající komentář a máš můj obdiv, že jsi dočetla do konce tenhle super-dlouhej článek. XD

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 3. května 2012 v 21:46 | Reagovat

Hmmm, no, já na Animefestu už třetí rok tradičně nebudu ^^" Ale za to jsem dneska byla ve škole v kiltu :D

4 Rena Rena | E-mail | Web | 3. května 2012 v 23:20 | Reagovat

[2]: Jé po přečtení tohoto komentáře už se těším taky :3 Juchů! :D
S deskovýma hrama jsem na tom stejně :D
Na tvém blogu už po dnešku není článek který bych nepřečetla ;)

5 KaThea KaThea | Web | 5. května 2012 v 17:44 | Reagovat

Kluk, který místo holek mlátí svého kamaráda? :D Heeeej, to zní vtipně. X"D Kdybych tak měla čas dívat se na anime...

(Ale celý článek jsem nečetla, je na mě moc dlouhý, na to nemám. X"D)

6 cheap prom dresses cheap prom dresses | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 9:28 | Reagovat

Well said, I couldnt write it better, pal!
http://www.blowdress.org

7 informal wedding dresses informal wedding dresses | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 11:17 | Reagovat

Your website is certainly full of amazing information and facts as well as is actually very enjoyable to see through. Correctly completedSmile
http://www.blowdress.org

8 replica watches iwc replica watches iwc | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 7:01 | Reagovat

Valuable info. Lucky me I found your site by accident, I bookmarked it. .
http://www.begwatches.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.