King of Pop, loli hadry a Animefest

3. dubna 2012 v 16:21 | Skullka Nika "Sealand" Elricová |  Moje kecy
Zdravím vás. ^^

Za dobu, co jsem nepsala, se toho stalo dost, a přece jenom moc nevím, co sem napsat... No, začněme odzačátku.

Japonština. (Ne minulá. Na tu jsem nemohla. Předminulá.)
Sensei nám rozdal papíry z Minna no Nihongo. A bylo tam něco... epického.
Hetalia komiks.
Fakt, nekecám! 8D
Hetaria kjókašo komiksu! 8D
(Kjókašo je učebnice, jen tak mimochodem.)
Ne vážně. Ty výrazy, ty gesta, ty obrázky v bublinách u jejich hlav... To... to je prostě TOTÁLNĚ HETALISTICKÝ! 8D
Byly tam tři. Jeden o Německu a Itálii, další o Francii a Anglii a poslední o Španělsku a Romanovi.
Samozřejmě, že jsme tam s Lillit málem umřely.
Dokreslily jsme důležité rekvizity - trčící vlasy, růže a obočí, dopsaly pod to jména, doplnily X a bylo to! xD
A navíc to byly tři obrázky pod sebou a tak pěkně to vycházelo, že seme byl vždy nalevo. 8D
A úplně nejvíc to zabil detail, že jak ta postavička co má bejt Romano máchá hlavou, tak to úplně vypadá, jako kdyby máchal i s tím svým vlasem! xD No prostě... epické. 8D
(Ale na stránce předtím je pan Mirá-san, Američan, co je prostě největší borec a hrdina a hádejte koho připomíná, jak se snaží pozvat na rande Japonku... Jako, tohle nás zabilo už loni, když nám o tom sensei jen vyprávěl.
"Jako cože? Amerika volající Japonsku, že ho zve na rande? 8D"
Tentokrát se k tomu přidalo ještě:
"Chudák Japonsko... :'D"

Až budu mít chuť čas, tak to naskenuju a hodím to sem. Protože to se musí vidět. 8D
("Hm... tohle by bylo dobrý vzít si na Animefest, a když potkáš nějakýho Hetalistu, tak mu to ukázat. 8D"
"Jasně! Nejlíp těm v cosplayích! 8D")

Určitě největší šok ale byl...
Já: "Tuhle učebnici určitě psala ženská. Hetalistka!"
Lillit: "Jo, a už víme, co jsou její oblíbený pairingy!"
Já: "Sensei, Minna no Nihongo napsala ženská nebo chlap?"
Sensei: "Hm, já myslím že chlap..."
Já s Lillit: "CHLAP?!?!?!?!?!?! O.O"
Chápete?

Druhá věc, o které bych chtěla mluvit... je ta, že jsem byla na Forever King of Pop, což byla show o Michaelu Jacksonovi. Jako, nějaké zázraky jsem od toho nečekala, nebo spíše, měla jsem docela obavy.
"Jak může dopadnout, když se budete snažit napodobovat Krále popu?"
Začalo to tím, že jsme s mámou nestíhaly. Vážně, stihly jsme to prakticky jen tak tak.
U vchodu, když mi hlídač prošacovávalo kabelku, poznamenal, že je stylová! 8D Vytáhla jsem totiž svoji milovanou černo-bílo-červenou věc s potiskem novin s články o Michaelovi, kterou jsem sehnala na mercatu (thru) v Itálii. Je epická, jednu dobu jsem jí taha furt a všude, navíc je to fakt OBŘÍ bágl a to já ráda. 8D (Žel, není moc kvalitní, ale tak co můžu čekat po kabelce z trhu. A ani nebyla drahá.)

Tak tedy, vešli jsme dovnitř, usadili se a začalo to...
Skoro celá první polovina byla zklamání.
Ani nevím proč... něco tomu chybělo.
Byl tam chlap, co měl představovat Michaela. Byla tam halda no name tanečníků. A byla tam ženská, co zpívala jako Michael.
A byla to (dokonce i na můj vkus!) až moc americká show.
The fuck? Říkala jsem si a bylo mi do breku. Zklamání že to není to, co jste čekali + zima + celkem blbé místo (to je tak, když Skullka nechává věci na poslední chvíli) + ztracené brýle, takže houby vidíte. Ugh.
Ke konci první polovinu už to začínalo být nějaké lepší.
O pauze jsem si vystála frontu za záchod, která nebyla zas tak nekonečná jak jsem se bála, a šla nakupovat.
Odnesla jsem si placku, program a neuvěřitelně drahou, ale neuvěřitelně úžasnou flitrovou rukavici, která je mi sice velká, ale je skvělá. Nakonec jsem se tam ještě vrátila pro klobouk, tehe. ^^' Sice už mám doma dva z běžných obchodů, jeden krajkovej i s mašličkou a druhý s flitry z toho skvělého stánku s parukami v Tescu, ale oba jsou mi krapet malé a na běžné nošení nevhodné. (I když ten s krajkou by i šel, ale je z dětskýho oddělení céáčka, takže smůla, mám ho na okrasu.)
Tenhle je... epic. Je celočernej a velmi kvalitní. Má trochu jinž tvar, takový, jaký měl Michael v Smooth Criminal - více gangsterský. A je mi, je mi! *.* Dokonce mi i prý sluší, takže ano, nosím ho i normálně ven a nemůžu si ho vynachválit. 8D
Díky tomu, že jsem se vracela ze záchoda pro klobouk, jsem na druhou polovinu doslova vlítla, a They don't care about us jsem stihla jenom konec. Upřímně nevím, co se stalo, asi kouzlo, ale atmosféra najednou zhoustla a já už si od té chvíle užívala každou vteřinu, křičela jsem, mávala a zpívala. I just can't stop loving you i Man in the mirror, stejně jako Earth song, což jsou moje nejoblíbenější písničky (teda ještě s Beat it, ale to zas tak epické nebylo) hráli... krása. Earth song byl neuvěřitelně... a teď si nemůžu vybavit český výraz. Touching. Jak tam tak zametali s tou dívkou, co představovala přírodu... (Je zvláštní, že normálně nenávidím všechny tyhlety ochránce zvířat a spasitele planety a samaritány, které souhrně nazývám eko-blbci, ale u Michaela mi to nikdy nevadilo.)
Nehledě na to, že ta písnička už je sama o sobě děsně silná.
Pak přišli Smooth Criminal a Thriller, což jsou ale věci samy o sobě!
Thriller... to bylo přehání videoklipu. Takže přeměna Michaela ve vlkodlaka i zombie taneček. (SAKRA, TEN ZOMBIE TANEČEK JSME SE S MOJÍ BÝVALOU NEJLEPŠÍ KAMARÁDKOU VŽDYCKY CHTĚLY NAUČIT!!! Ale on je tak epickej... *.* (Nemusím snad říkat, že to vždycky skončilo u "Jak to krucinál dělá???", že ne? xD)
A ti zombíci se normáloně procházeli mezI těmi prvními řadami! O.O
Upřímně v tu chvíli mě napadlo, že je fajn, že tam nejsme (kromě toho, že by tam byla ještě větší zima a že bychom tam byly strašně namačkaný, ale to jsem se asi jenom utěšovala, nevím, jak mamka xD), protože to bych asi nedala. (I když bych se asi snažila tvářit hrozně badass "Vole-já-jsem-upír-s-úchylkou-na-všechno-krvavý-nějakej-člověki-převlečenej-za-zombíka-mě-nemůže-vyděsit", ale v duchu bych asi řvala "POMOOOOOOC!!!" :'D)

A Smooth Criminal... Auiííííí!!! *fangirl záchvat*
A... udělali tu věc, která odporuje gravitaci a kvůli které si Michael i vynalezl speciální boty. Jo, udělali, předklonili se tam, předklonili, všichni!!! Já čekala celou dobu, jestli to udělaj, a udělali, uíííí!!! Vidět to naživo bylo... něco. 8D

Takže nakonec jsem byla sakra spokojená. :33 A začala jsem zase po dlouhý době poslouhat Michaela. :D A rozhodla se, že budu dělat MJ Lolitu!
Jo, když už jsme u tý lolity... Skullka se po roce zase zbláznila do krajek. xD
Mám pár nápadů na outfity. Ty na Animefest už mám dokonce téměř hotové (dokonce i sukni už mám objednanou), ještě potřebuju někde schrastit černou mašli (PD to ale kdyžtak jistí) a punkovej, nejlépe růžovej pásek (maj ho v Claire's. Ale já jsem bez peněz. T.T).
První je úplně "obyčejná" "ne-tak-OTT-ale-AP-bittersweet lolita". Pro neznalce: Sweet je sladký loli styl. Over The Top sweet je něco šíleně moc barevného a šíleně moc přeplácaného s plyšáky, parukami a tunami slaďoučkých doplňků. Je to děsně úchylný. V Americe je to snad nejznámější nejrozšířenější styl. (U nás tenhle post zastupuje gothic lolita, máme tu taky spoustu classic a když už je někdo sweet, tak spíš oldschool než OTT (já oldschool lolitu nemám ráda (bílé šikoré krajky, blééé :P), ale klasická sweet se mi líbí mnohem víc, i když se v ní moc necítím. :D). A taky je u nás neuvěřitelná hromada lolitek s osobitým a originálním stylem, který nikam nejde zařadit. (Ale je úžasný!) :3)
Angelic Pretty je superslavná sweet loli značka, která právě jako jediná "podporuje" OTT. Pro mě se liší sweet lolita a AP sweet lolita (nebo AP klon se tomu taky dá říkat xD), AP má totiž úchylně slaďoučký potisky (koloušci, dortíky, keksíky, palačinky, medvídci, lízátka (no dobře. Lízátka zrovna chci. 8D)... ta replika co mám já, je "Melty Chocolate" a je o trošku míň úchylná a sladká, ale stejně. xD) a to prostě vždycky vypadá jinak než klasická jednoduchá sweet nebo třeba sweet od Baby. (Baby má takové jakoby starodávnější potisky, jako třeba staré hračky, potisky z pohádek a příběhů jako třeba Cinderella, Peter Pan nebo Romeo a Julie (všechno jsou to moje dream printy, a ta Cinderella sukně i ajtem) nebo naprosto jednoduhcé a elegantní věci, jako třeba ta jedna krásná sukně s baletkami, jejíž jméno si nezapamatuju ani kdybych chtěla. :3)
Takže já půjdu za AP lolitu, jen trošku OTT. (Budu mít "jen" matching hlavožroucí mašli, krajkový náramky a tašku, na krku budu mít nějaký jednoduchý růžový řetízek z Claire's a v uších pravděpodobně automaty na žvýkačky, ale furt to není (moc) OTT. xD)

Další je "Šílená kloboučnice", což bude hodně inspirováno právě Kloboučníkem z Alenky. Budu mít svou milovanou Alenkovskou sukni, růžový punčochy, děravý černý podkolenky (jsem šílená, nemám čas je zašívat! xD), červený triko, černou vestu (kupovanou na cosplay Shizuky, ale proč ji nevyužít i jinak? :3), černou kravatu, moji milovanou korzetovou rukavicy (dobře, mám dvě, ale opět, jsem šílená, takže jakobych měla jen jednu xD), epickej cinkavej Alenkovskej náramek (na kterým je i nápis "Jste pozváni na čajový dýchánek" :3) a nádhernej černej mini-klobouček z Claire's, na který ještě teda připevním čtvrtku s nápisem "6/10", nesmíme zapomenout na černou rtěnku a v uších budu mít pravděpodobně trů gofik kříže.
Je to dost inspirované punkem, mým nejoblíbenějším loli stylem... a vlastně tu loli představu punku miluju i s minisukněmi už od malinka. :3

A poslední bude trů pinkXblack punk, na který použiju tu epickou růžovou paruku, nový růžový punčochy, černou sukni od Porcelain Doll, nějakej pyramidovej pásek, RŮŽOVOU!!! kravatu, nejkrásnější růžovo-černý rukavičky z Claire's a krásný růžový bolerko. :3
(Ano, jak jste si mohli všmnout, jsem chodící reklama na Claire's. Poslední dobou tam nakupuju nějak moc často. 8D Ale když ony tam jsou často i slevy a akce na 2+1 zdarma! :D)

Teď je otázka, jestli ten Animefest vůbec vyjde. T.T Otec mě tam odmítá hodit, brácha nemůže, protože jedou s Klárou pryč. Snad máma bude souhlasit s tím, že tam pojedem vlakem/autobusem. Protože já jinak fakt nevím, nechci už o AF přijít druhý rok po sobě! T.T
Tak... snad to vyjde, no.

Mimochodem, učím se šít. Už mám nastehovanou minisukni. A ušitou very lame mašli.
A miluju vyšívání z korálků. Nevím jak je to možný. Jsem docela netrpělivej člověk, a to našívání tech půlcentimetrových korálků je děsná piplačka, ale mě ot šíleně baví.
Viděla jsem skvělý film. Bastardi se jmenoval. Takhle moc na mě zapůsobily kromě tohohle jenom dva filmy - Finding Neverland a Občanský průkaz.
Viděla jsem i druhý díl. I když ten byl slabší. Ale měl zase víc výraznou tu dějovou linku a dořešily se věci, které v prvním díle zůstaly nedořešené. Ale zase to skončilo otevřeně. Hjáá...
A ve čtvrtek přijede Lillit. Volejte sláva a tři dny se radujte, úchyláci zase budou rušit noční i denní Cosplayecký klid jódlováním a mluvením úchylností ve čtyři ráno! 8D

Tohle je... epicky dlouhej článek. :'D Radši už skončím, abych vás neunudila k smrti, protože to bych fakt nerada. :'D

Skullka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ENGEE ENGEE | Web | 3. dubna 2012 v 20:17 | Reagovat

aww tohle je fakt mega článek *snažila se ho přečíst celý ale vzdala to u konce xD* Taky chcu na AnimeFest ale nějak to nevychází, nejsou peníze a já vůbec nevím za co bych šla T_T je to smutné, ráda bych se převlíkla za nějakou lolitku ať už by to byla jakákoli XD * +strašně ráda by tě poznala <3*

2 Rena Rena | E-mail | Web | 3. dubna 2012 v 20:58 | Reagovat

Já než tvoje články přečtu, tak zapomenu spoustu věcí :D U toho čtení se nějak dobře zapomíná...
Sákrá, já chci bydlet v Praze! Hned! Teď!
A bydlela bych někde blízko vás, byli bychom sousedi a každý den ráno bychom se potkávali na zastávce a *zasnila se*
Musíš na AF přijet! Prostě musíš, bez tebe by to nebylo ono!
Co jsem to ještě chtěla říct... už nevím :D
No prostě chci bydlet v Práglu! :D
(Ale říkat tramvaj místo šalina mě nikdy nenaučíte :D xD)

3 Lillit Lillit | 4. dubna 2012 v 21:38 | Reagovat

Jen aby ve finále Kostelecký rozhlas nerušil náš klid :D A musíme zase sledovat toho vašeho úžasného souseda alchymistu! :D

4 Pal Pal | Web | 12. dubna 2012 v 17:49 | Reagovat

Yaay, tu učebnici určitě naskenuj, něco takového musím vidět! 8DDD Musela to být sranda. :'D
K zbytku článku toho nemám zas tak moc říct, protože Jackosonově hudbě jsem nikdy na chuť moc nepřišla. :'D
Ale musím napsat, že ten Animefest ti strašně závidím. Mě tam rodina nikdy nepustí (protože je to tak strááášně nebezpečné xD), takže mám vždycky ten víkend co se AF koná stavy hluboké deprese. :'D Každopádně snad to tobě vyjde. :'D

5 HollyHuff33 HollyHuff33 | E-mail | Web | 15. dubna 2012 v 23:09 | Reagovat

Following my analysis, millions of people in the world receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> from good banks. Hence, there's great possibilities to receive a short term loan in all countries.

6 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | 16. dubna 2012 v 18:05 | Reagovat

Tož to jsem ráda, že jsem vás svým megadlouhým článkem neunudila k smrti! xD

[1]: To já tebe taky! :3 Známe se už tolik let! (Od mých... osmi, devíti? xD A v létě mi bude patnáct. Lol. 8D)

[2]: Ach, kéžby to tak bylo! T.T Ale i já s Lillit bydlíme na opačným konci Prahy! ... Ale je fakt, že bychom si aspoň mohly dělat úchylný víkendy ve třech/chodit do japonštiny spolu. 8D Omnomnom. Jednou se tu přistěhuj. Prosííím!! :D
Vypadá to, že se to nějak skoulí, strašně moc v to doufám a strašně moc se těším! *.* (To jsem ráda, že by mě někdo postrádal! :3)
Hm, ale víš co, jestli se budem bavit ještě na vysoký škole, tak já chci na zásadně do Brna, po vzoru bratra. Možná se budem potkávat tak. xD (Ano, je to pět let do budoucnosti, ale stejně. xD)

[3]: Pchee, a nakonec rušil! xD Škoda že alchymista byl zalezlej ve svý laboratoři. :D

[4]: Naskenuju ji v nejbližší době. To se prostě musí vidět, jak moc epic to je. 8D
Hm, já se do něj zamilovala se svou bejvalu nejlepší kamarádkou když mi bylo asi devět... teď už ho teda ZAS tak moc neposlouchám (navíc, když už žádný nový písničky nevydá T.T), ale tak, trocha nostalgie... xD
Hm, se mnou máma obráží všechny cony, od těch na druhém konci Prahy až po Brněnské. :'D Na druhou stranu... ona si vždycky jen sedne do bufetu a čeká, já mám zajištěný odvoz a taky můžu kdykoliv přiběhnout s "Mami! Mami! Prosííím, můžu si vybrat část kapesnýho dopředu, oni tu maj tohleto a támhleto... :33" xDD
Já jsem tam loni nemohla a to jsme byla vážně ve veliké depresi. T.T (I když já byla v depresi i na Advíku, páč jsem tam byla uuuplně osamělá, fňuk. xD)

[5]: Ha, Lillit, vidíš, spam, a jak jsem za něj ráda! 8D

7 Lillit Lillit | 16. dubna 2012 v 20:21 | Reagovat

[6]: No jo, nejspíš tam střežil ten svůj kámen mudrců :D

Závist, já chci taky spamera! D:<

8 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 16. dubna 2012 v 23:43 | Reagovat

[7]: ...to je stejně vtipný, oni ho hledaj po celý Shambale a nakonec ho má alchymista z Cosplayce. Chudáci Elricovi! xD

9 Rena Rena | E-mail | Web | 17. dubna 2012 v 22:36 | Reagovat

[6]: Není to zas tak daleko :D 5 let je chvilička :D
Tak výhodnější by bylo kdybych jela já za vámi, ale svoje Brno mám ráda, takže klidně přijeď za mnou ty :D
Úchylný víkendy, to nezní vůbec špatně :D To zní víc než dobře :D
No radší už nebudu dál rozvíjet svoji fantasii :D
Ps. Od tématu, ale chci ti poděkovat za komenty na mém blogu, moc si jich vážím, arigato :3

10 Darion Darion | Web | 24. dubna 2012 v 6:59 | Reagovat

Ty se učíš japonsky? Tak to upřímně respektuju, jediný, co jsem z japonštiny pochytila (ačkoliv prakticky nonstop sedím u anime) je pár nadávek a naprosto nepotřebných výrazů, hehe. Michael je týpek, uznávám ho, ale na show o něm bych asi nešla :D Závidím ti, že možná jedeš na animefest, já měla jet letos s kamarádkou a chtěly jsme cosplayovat Rina a Yukia (z Ao no Exorcist) ve fem verzi, ale bohůmžel matka se usmyslela, že mě tam ještě letos nepustí a tak nejedu nikam a můžu kámoše maximálně poprosit, aby mi tam koupili nějakou tu placku. Bastardi se mi vůbec nelíbili, ale vůbec. Možná protože se to natáčelo tu v okolí a pár lidí od vidění znám, ale zkrátka mi nějak nedochází, co je pěkného na černých (a nejen na nich) spoluobčanech, kteří si pořád dovolují - jakoby to nestačilo v reálu. Naopak Občanskej průkaz je dost dobrej a kvalitní film, ten se mi fakt líbil a z české produkce se řadí k mým oblíbeným. Ehm, a když už končím s komentářem... ano, byla řeč o sskk.cz, proč? ^^

11 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 24. dubna 2012 v 15:08 | Reagovat

[10]: Hm, ne, že bych to nějak uměla, učitel nám už i radši přestal dávat úkoly, protože jsme je nedělaly, tehe. :'D
Tak já tam můžu jenom díky tomu, že máma jede taky a bude se tam někde poflakovat po výstavišti. Předpokládám, že sama se na jakýkoliv con dostanu až v osmnácti. :'D
Mě se na tom líbilo, že to tak surově ukazovalo realitu. Ale chápu, že někomu se to líbit nemusí. :D

Jaj, vážně? :3 No, tak to budeme od září spolužačky. Těší mě. ^^ Jsem ráda, že nebudu ve třídě jedinej cvok, co kouká na čínský pohádky. 8D

12 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 24. dubna 2012 v 15:09 | Reagovat

[9]: Jasný, to uteče jak voda! :D
To zní nejlíp! xD ... Akorát to potom končí Pedobearem v šuplíku, no. :'D

13 Darion Darion | Web | 24. dubna 2012 v 16:03 | Reagovat

[11]: Ty jdeš taky do prváku? ^^ jé, aspoň od čtení budu někoho v Praze znát... hehe :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.