*zííív~*

21. července 2011 v 0:25 | Skullka Nika "Sealand" Elricová |  Moje kecy
Uá... Jsem nějaká unavená. --" Přesto, jdu sem ještě hodit článek. Jelikož jsem nemohla psát, protože jsem byla na chalupě, takže... Chápeme, aby to tu nechcípalo. Tamu:"Jako by se to už nestalo." Hele, nechceš si radši jít číst Soul Eatera? Máš mi přece pomoct s tím překladem. Tamu:"No jo, no jo... *mrmlá si něco o "pošahané Skullce" a pak zaboří noc do mangy*." No, jo, ehm, slyšeli jste dobře. Budu překládat mangu. Nebo bych aspoń chtěla. To je šok, co? Hehe. Takhle... ráda bych ji překládala. Mám to v plánu. Jestli se mi to podaří ví Čárka, ale tak... Minimálně za pokus to stojí. Byla by to manga Soul Eater, a jelikož mám doma první dvě volume oficiálního anglického překladu, mám zlehčenou práci. Takže, držte mi palce... Snad to nějak zvládnu.
Teď tady sedím a koukám na svoji chudinku nástěnku. Měla bych si sehnat nějaký pořádný magnetky, vytisknout ještě pár blbostí a konečně ji dodělat. Bože, já jsem tak líná... Tamu:"Jo, to si!" Tamu, překládej! Amiku:"Vždyť má pravdu!" Ještě ty začínej! Neměla si náhodou přemýšlet, jak zejtra naťukáme ty plakáty, než to napíšu? Amiku:"Nevzpomínám si, že bys mi něco takového říkala." No, tak ti to říkám teď. Amiku:"*mrmlá si něco o tom, že Skullka je dneska nějaká nevrlá*." Eh, no, kde jsme to skončili? Jo aha, u mé lenosti. Tak nic, v tom pokračovat nebudem. :D Jedeme dál.
Na chalupě se to nakonec... dalo přežít. Ale když jsem tam přijela, zapsala jsem si: Je tu tma, zima, špína, hmyz, omezené připojení k internetu a mám s sebou jen 3 svazky Hetalie!!! Krásný začátek víkendu, není-liž pravda?
Padlo tam nakonec pár vtipných hlášek. Třeba:

"Nesluní na ten dort svítíčko?"
Máma strachující se o piškot s ovocem na svačinu vezoucí se v autě

Teda, dobře, takhle to neřekla, řekla jenom "nesluní", pak vyprskla smíchy a řekla nám co vlastně chtěla říct. :DD
A vznikla básnička... Nebo spíš písnička?

Svítíčko slunilo,
svítíček měsil,
nadával tatínek že jsme dnes nesil.
Plakinka makala...

A dál se to už nedomyslelo. :D Jinak to plakinka makala je předělané "maminka plakala" :DD Táta z toho zase udělal:


Svítíčko slunilo, svítíček měsil, prostě bylo takové denní pěkno.
"To je jako z Cimrmama!" začali jsme se válet smíchy po autě. :D Je to podobné jako: "Víte, pane řediteli, to je takový nepěkný... ošklivá... věc." :DD
Z Hetalie člověk zblbne. Po dokoukání první série jsem si druhý den ráno napsala do deníčku: Yosh, HERO is back!
Na World series se podívám až... až někdy. Nejdřív musím dočíst mangu a prostě... Potřebuju pauzu od Hetalie, nebo se zcvoknu!!! :D Ale tak aspoň se učím ten WA! Wa! World Ondo taneček. Už mi to i celkem jde. :3 No... jakžtakž. :D Ale tak, do konce prázdnin času dost. :)
Kdo z vás jede na Advík? Já se tam asi na jeden díl stavím... Nejradši bych tam byla na ten den, kdy bude přednáška o An Cafe, ale tak kdo ví, že...
Vopijem seeee~! To snad ani nepotřebuje komentář. :DD
Lillit, na chalupě by se ti líbilo. Dobře by se ti tam jódlovalo, úžasně se to tam odráží. Já jsem tam před odjezdem řvala na celý Svatý Ján: Paaastaaa!!! Paaandaaa! Pirakkaaa!!! Ale hlavně, hlavně:

VODKÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Jelikžo už tam není nikdo, komu by to vadilo. :D Možná to vadilo našim, ale co, musej si zvyknout. :D (Táta po tom, co jsem zařvala vodka, zakřičel: Ouzóó... :D Protože jsme byli v Písku u řeka a bylo to moc dobrý. A Ouzo též. ^^ Já byla jediná z rodiny, kdo si cucl a kdo řekl, že mu to chutná. :DD)


Marionette mi nakreslila na přání naprosto fantastický obrázek... Posuďte sami... :33


To mám být jakože já, nebo vlastně, moje vysněné já. Myslím, že to fantasticky prezentuje tu "hodnější" stránku Skullky - na všechny milá a hodná, vždy elegantní a usměvavá, oděná do gothic lolita šatů. Dívka milující čtení a hlavně psaní - těch nejpoetičtějších příběhů, kterými chce změnit svět k lepšímu. Vždy s věrnou černou kočičkou a... No, vidím, že by to vydalo na celý profil. Hmm. Asi si to někde napíšu!
Ještě jednou moc děkuju, Marionette! :33

Přečetla jsem Alenku, nebo, vlastně, Alenčina dobrodružství v Říši divů. Za zrcadlem a co tam Alenka našla, druhý díl, který je ovšem ve stejné knize, mě teprve čeká. A furt nevím, co si o tom mám myslet...

Noo, takže... Měla bych si jít trošku douklízet ten pokoj a pak se podívat na nějaké to anime. Zítra si jdu na poštu pro Behemóta (no fajn, přiznávám, Leviatan mi zatím jenom leží na poličce, ale je v pořadí!) a do knihy pro Kategorie: Stvůry (shánět to v Písku bylo celkem vtipné. :D Ale aspoň mám ten komiks Romeo a Julie - ne tu oel mangu, ale normální komiks. Jsem na to docela zvědavá...). Věřili by ste, že to psala a kreslila stejná ženská jako Sensitive Pornograph? O_o
Nana:"Héj, Skullka-chan, nemáš chipsy?" Bohužel, Nano. Ale taky bych si ráda dala. Dole v kuchyni je zbytek Japonské směsi, jestli chceš... Nana:"Bezva! *letí dolů*" ...akorát že já z ní to dobré už vyjedla. :D No, nic. Nakonec přikládám Planetarium od Last Alliance (skvělá to J-rocková skupina, mimoto má na svědomí i ten fantastickej ending Ouranu), které mi teď hraje furt v uších. *aneb Skullka si zprovoznila iPod, akorát si musí nechat opravit svoje milované růžové Skullcandy sluchátka a sehnat si navíc ty originální od Apple* Zítra čekejte víc článků.

Takže, zatím se mějte pěkně!
Skullka Nika "Sealand" Elricová
Tamu. *kouká do mangy*
Amiku... *kouká do Shakespeara*
A *žvýk* Nana! *žvýk*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Považuješ mě za kamarádku?

Jasně! ^^
Ani náhodou! O_x

Komentáře

1 Yue Yue | Web | 21. července 2011 v 4:14 | Reagovat

To by bylo fajn :3 Ale co, zatím si holt vystačím s Řepama :D Clariss tu jednou křičela ,,Já chci vozíček! Já chci Krásův vozíček!" tak, že to slyšeli i ve Stodůlkách :D (opravdu, viděli jsme z okna jak se otáčej :D)

2 Yue Yue | Web | 21. července 2011 v 4:16 | Reagovat

[1]: Zajímavý bylo, že ve Stodůlkách se zmateně otáčeli, ale Řepákům v parku před domem to bylo úplně jedno :D

3 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 30. července 2011 v 19:16 | Reagovat

Chtěla jsem ti včera odpovědět na ten můj komentář ke Škole noci, ale jak asi dobře víš, tak nešly zveřejňovat komentáře :D pěkně jsem se u toho navztekala teda :D
Byl to dlouhý komentář a já už přesně nevím, co jsem tam všechno psala, ale vím, že jsem jenom říkala, že naprosto s tebou souhlasím, co se týče názoru na ŠN a Vampýrskou akademii. Prostě do puntíku úplně přesně. :D VA prostě nějak.. nenutí mě, abych měla hroznou chuť se ponořit do toho jejich světa. I když teda jsem vždycky zvědavá, jak to dopadne. No a... to, že tam bude sex mi fakt vůbec nevadí :D naopak. :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.