Karneval stvůr

3. července 2011 v 16:19 | Skullka Nika "Sealand" Elricová

Zdroj použitého obrázku: ZDE

Info:
Carniland. Na první pohled úplně obyčejné město, které se od ostatních liší snad jen tím, že sem každý rok přijíždí zvláštní... věc. Není to cirkus, není to lunapark, není to pouť - je to všechno dohromady. Jmenuje se to Karneval a každý listopad se na něj všichni těší. Je to střed životů většiny obyvatel, završení roku, tradice, která tu existuje už sto let.
Všichni Karneval milují. Všichni kromě Moniky.
Monika se narodila 11. listopadu - v den, kdy se na radnici Carnilandu každý rok objevuje prapor, oznamující, že Karneval dorazil.
Všichni přátelé jí to datum narození závidí, ona ho ale nesnáší. Nikdy, ani jako malá, neviděla na Karnevalu nic úžasného, nikdy jím nebyla tak fascinovaná jako ostatní.
Letos bude Karneval 11.11.2011. Šušká se, že se stane něco velkého.
A jediná Monika, která není zaslepená oslnivými pouťovými barvami, dokáže vidět to, co všichni ostatní přehlížejí - tajemné rituální obřady, nevysvětlitelná úmrtí a podivné chování okolních lidí...

Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 1. kapitola + Úvod, rozepsaná 2. kapitola
Žánr: Fantasy, temné, příšery, možná to bude i menší pokus o horor
Poznámka autorky: Miluju slovo Carnival... Obzvláště ve spojitosti s tějakým temným slovem. Četla jsem pár takových názvů, pár věcí... Dark Carnival, Carnival of Death... Fascinuje mě spojení něčeho tak barevného, veselého a neškodného, jako je karneval nebo zábavní park s něčím temným... A když jsem nedávno zase četla jeden takový název, sama od sebe se mi v mysli začala skládat povídka. Povídka o temném karnevalu...

Kapitoly:
2. Kapitola - Karnevalové šílenství (píše se)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sayu Invisible Sayu Invisible | Web | 14. srpna 2011 v 17:34 | Reagovat

Vypadá to dobře ^^
Taky se mi to spojení temnoty a barev líbí. Hmmmm :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.