To je tak, když vám někdo kecá do života.

30. června 2011 v 16:35 | Skullka Nika "Sealand" Elricová |  Moje kecy
...protože mě do života někdo kecá furt. Ať už rodiče, prarodiče, alterega nebo chlupočky. (No jo, tak chlupočka jen jedna, ale stejně.)
S rodinou jsem se pohádala a usmířila, v tuto chvíli je ignoruji, oni mě a všem to moc vyhovuje. :D
Bohužel těch dalších čtyř se jen tak nezbavím. Bolí mě hlava, sice to je asi z toho, že na mě něco leze (jak jinak si vysvětlíte bolest hlavy, ucha a krku, i když mi doktor řekl, že mi nic není?), ale z části je to taky tím, že každej z těch čtyř si chce pouštět jinou písničku.
Dokonce to zkoušely najednou.
Ou.
Starry si tu mňouká "Waiting for the end", Nana si zpívá Línou píseň (The Lazy Song), Tamu tady se sluchátkama na uších řve By The Way a Amiku relaxuje u I'm With You.
Koho by z takovýho mixu nerozbolela hlava?
Radši si půjdu číst.
Manga Sen noci svatojánské byla pokořena, i když mi trvala ze všech Shakespearovských mang nejdýl, což je divný. Přesto se mi líbila, ale... no, na Hamleta to nemá.
Včera jsem rozečetla Alenku v říši divů. Řeknu vám, já už jsem si po prvních dvou stránkách říkala: Lol. Ten člověk byl buď retard nebo sjetej. A vzhledem k tomu, že to byl matematik, je ta druhá možnost pravděpodobnější.
Takže doufejte, že to přežiju ve zdraví.
Večer se máme setkat s bráchovou holkou. Ha. To bude zajímavý.
Imaginary Girls vypadají zajímavě. Odolávám pokušení si je stáhnout. Stejně nevím, kolik mi zbylo na účtu. A musím nejdřív dočíst ty anglické knížky, co mám doma.
No, nic, musím končit. Máma si mě všimla a vyhání mě pryč.
Jdu si číst a jedu někam do prdeháje.
Zdar,
Skullka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.