Chlupočka Starry

25. ledna 2011 v 22:54 | Skullka Nika "Sealand" Elricová |  Duchessa a doupě
Už je to tak, adoptovala jsem Chlupočku. Já si nemohla pomoct, ona je tak slaďoučká, kdo by jí odolal? :33
Amiku:"No jó, Chlupočka, Chlupočka..."
Nana:"A my jsme tady vzduch. --"" Tamu:"Co já vím, tak jste vzducholodě. >:D" Nana:"A ty seš letadlo!" Tamu:"To mi vyhovuje. Můžu vás v klidu sejmout. >:D" Důvod, proč jste vzduch, Tamu:"VZDUCHOLODĚ!" No jo, neřvi tak, já slyším! Je ten, že Chlupočka alespoň tolik nekecá, víte? ^^ Amiku:"Mluv za sebe."

Tak, ignorujte moje SC a seznamte se.
Starry
Tohle je Starry, což znamená hvězdný nebo zářivý, a že to na ni sedí. :) Je to Chlupočka Americká, takže Rusko je na ni alergický (a ona na něj :D) ale ani jednomu to nějak extra nevadí, takže je to v pohodě. :D Má ráda zpěv, takže mi dneska vlezla cestou do hudebky do tašky a moc se jí tam líbilo. :) Nejraději poslouchá Linkin Park, takže Tamu si s ní moc rozumí. :D Tamu:"To je fakt! xD" Co se jídla týče, vede u ní samozřejmě Fast Food, ať už je to KFC nebo McDonald (k Burger Kingu mě ale nedostane ani ona xD). Co nemá ráda - Rusko, černou, a německou hudbu. *zaskřípe zuby, ale pak se podívá na Starry a okamžitě roztaje jak zmrzlina*. Ptala jsem se jí co dělala dřív. Pověděla mi o sobě sice jenom pár věcí, ale stačilo to. :)

Narodila se (překvapivě), v Americe, přesněji v New Yorku. Několik let se tam jenom tak toulala. V té době hodně ráda chodila do barů - vždycky se tam tajně vplížila, potom si zalezla pod nějaký prázdný stůl (ze kterého nejdříve vzala nedopitou koka kolu :D) a pozorovala okolí. Jelikož tam byla schopná strávit celý den i noc, viděla vždycky i ty divoké večírky, které tam běželi v ranních hodinách. Tehdy si vypěstovala vztah k hudbě, protože všechny ty písničky co tam hráli se jí moc líbily. Vždycky, když potom z odešla, si je zpívala do té doby, než vlezla do dalšího baru a všechno to začalo nanovo. Jednoho dne uslyšela z kabelky jedné slečny úžasnou písničku, která se jí hrozně líbila, a tak do té kabelky vlezla. (Jinak, ta písnička byla Leave Out All The Rest od Linkin Park :D). No jo, jenže Starry se v té kabelce jaksi zapomněla a ta slečna mezitím odletěla z Ameriky, a to k nám, do Čech. Starry z toho byla hrozně vyjukaná - nikomu tady nerozuměla, všichni tu byli hubení jak tyčky a navíc se jí silně nezamlouvala naše jídlo. Pár dnů se zoufale potulovala po Praze a jednou, když už byla hodně vyčerpaná, si lehla na schod před jakousi budovou a usnula. Probudili jí nějací lidé, co právě šli dovnitř. Světe div se, oni mluvili anglicky! Starry byla šťastná a tak je následovala. A dobře udělala, protože ti lidé opravdu byli Američané a zrovna šli na kurz češtiny pro cizince do jazykové školy. Starry se tam zabydlela a tak se naučila perfektně česky, i když silný americký přízvuk jí pořád zůstal. :) Světe div se, ta jazykovka je stejná jazykovka jako ta, do které chodím na japonštinu. A minulý čtvrtek, jsem ji tam u výtahu uviděla. Prostě jsem ji tam nemohla nechat, takže jsem ji zabalila do čepice a odnesla domů. Bydlí teď mezi mými plyšáky na posteli, moc se jí tam líbí, prej je tam krásně měkoučko. :D

Tak, myslím že to je vše, co vám můžu o Starry říct. :) Pokud by jste si taky chtěli adoptovat Chlupočku, tak můžete TADY.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yue Yue | Web | 25. ledna 2011 v 23:06 | Reagovat

Češtinu pro cizince v Lingua Sandy učí shodou okolností má matka, až přijde domů zeptám se jestli ji tam někdy nezahlídla :) s Ginou si určitě rozumět budou... pokud ji nebude cpát pod nos fast food XD

2 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 25. ledna 2011 v 23:09 | Reagovat

[1]: No to je náhodička :D
To je fajn :) Ne, neboj, to ne, jenom jí bude furt zpívat, ale tak na to už je Gina zvyklá od tebe, ne? :D

3 Yue Yue | Web | 25. ledna 2011 v 23:13 | Reagovat

[2]: Já ji zpívám pouze latinsky :D

4 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | E-mail | Web | 25. ledna 2011 v 23:21 | Reagovat

Koničiwa! Ty se učíě japonsky? To je úžasné! Doufám, že Starry bude mluvit taky, chlupoččí překladatelé se vždycky hodí :)
(nevím, kde se v ní vzala ta nesnášenlivost japonské hudby, vždyť vyrůstala na On/OFF ! Ale alespoň li Linkini jí zůstali:)) Přeji vám krásný vztah, ubytování má vskutku luxusní! Sayonara!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.