Jak HiriseQ pěstí dostal - Oglosováno

22. listopadu 2010 v 18:11 | Skullka Nika Elricová |  Glosujeme
Tak jsem sem rozhodla hodit naši první glosu s Lillit (Yue). Povedlo se jí vyhmátnout opravdový skvost co se povídky týče... Není to nějak extra vtipné a je to blbost (gomen, Yue-san, demo... xDD) ale i tak doufám, že si to užijete :))
V některých částech je to lehce rozsypané, omlouvám se --"

Povídka ODSUD
Barvy:
Normální: Snappy (autorka)
Růžová: Skullka
Modrá: Lillit


Bylo ... nebylo nádherné slunko ...,
bylo tak nádherně že šla i NarunQa trhat kitičky ×3 když v tom najednou přišel HiriseQ (Kitičky… Lillit, co to je? Že sem o tom nikdy neslyšela :D)(Buď v klidu, já zas nikdy neslyšela o tom, že se má psát víc velkých písmen ve jménech.)
Naruko:ehm.. ploč si přišel na mou zahradu? ("Plotože sem nadlženej!" zašišlal HiriseQ a vrhl se na ní, až se kitičky rozlítly na všechny strany a tím vyhnal všechny nic netušící uvozovky, o velkém písmenu na začátku věty ani nemluvě.)
Hiri: chtěl jsem nějaký květiny v květinářstvý (to muselo být pořádně drsný květinářství, když se píše s tvrdým Y) mě pořád Ino otravuje svýma očima jako bych byl Hiri --" (Tak teď se v tom ztrácím… On je schizofrenik? O_o)
Naruko: aha.... hm... dám ti květiny (Květiny ti tu nerostou… Jenom kitičky, zapomněla si?).. ale jen za jednu pusu ^^ ("To je vydírání!" zařval Hiri.)
Hiri: OO" to rači (Tohle bude asi překlep… Podle mě tam mělo být "račí", jakože půjde pozpátku :D) půjdu za Ino(u) --" tachce jen 10 pus --"" (Páni, on existuje někdo, kdo je na matiku blbější než já?)
Naruko: --" ale já chtěla jen pusu... a co peníze?!! (Money, money, money...)(Klid, nejsme v Superstar :D.)(Aha... O_o)
Hiri: už to mám blíž k Ino!
Naruko: T.T njn --" ×trhá dál květiny× (Víte, ony jsou zkratky hrozně IN! Stejně jako smajlíci. ^^ Akorát že IN neznamená DOBŘE… Maximálně na vysvědčení DOBŘE z češtiny. xDD A to v lepším případě.)
Za chvilku příde (ehm…) Hiri z jedním monoklem a z 10 pusama na obličeji ...(Do něj!)
Naruko: ooo! ... krindy pindy propána co se ti stalo! (Já sem asi blbá, ale… Ona se ho na něco ptá nebo jenom řve do větru? Z týhle věty nejsem moudrá…)
Hiri: jen sem chytil pěst do oka od Saskeho (Kdo to je? O_o Ale i tak má moji plnou podporu ^^)(Přesně, Sasukeho nesnáším, ale když je to ten Saske :D.) protože sem políbil i Sakuru (děvkaři! :D) a byl jsem eště(*zakrývá si oči*) k tomu ožralej (Chci vidět ožraluje kterej říká že je ožralej… Až ho najdete, zavolejte mi na číslo…) x_X no a pak přišel Itachi a já jsem mu dal pěstí (A teď čekej smrt od členek Itachiho fanclubu, některých se bojím i já…) a on mi řekl: nejsem Saske ty kkte zakoktal se --" // Flákl mi ji a já se rozbrečel a odešel k tobě i když jsem chtěl za maminkou, ty jsi blíž a ted (on je tady nějaký Ted? Jednoho máme ve třídě, ale co dělá v téhle povídce?) ti povídám: jen sem chytil motýlka, na pasece, víš... (Já bych to tipla spíš na vši, nebo nějaký zánět.)
Naruko: (zakryjemu pusu) (a mezera se lekla, že by Naruko mohla začít dusit i ji a radši se poroučela.) --" to stačí dál už to vim ... Hiri seš tak blbej nebo seš jenom ožralej? (Kdyby jen ožralej…)
Hiri: ty seš blbá ti říkám že jsem ožralej!
Naruko: --""""""" (bouchne Hiriho tak že odletí ...) (Páni, na holku co jenom trhá kytičky se mi zdá trochu silná, asi to rvaní kořínků posiluje.)
Hiri: ale no tak!... já nejsem z pokémonů "Raketáci" !!!!!!!!! (A taky nejsi premiant v češtině, takhle mizerném slovosled jsem viděla naposled ve druhý třídě základky.)
Hiri odletí k Sakuře a Ino do postele a ... to je jiný příběh ×DDD (Doufejme že ne!)(To byl tak dojemný závěr *se slzami v očích smrká* :D.)

Tak... doufáme, že jste si to užili xDD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sayu Invisible Sayu Invisible | Web | 14. srpna 2011 v 17:31 | Reagovat

Haha :D :D Hahahaa :D *záchvat smíchu*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.